Konsultacija su burnos chirurge Indre Zykute Bružiene

„Chirurginės operacijos burnoje – tai intervencija, kaip ir bet kuris kitas chirurginis gydymas. Reikia gilių odontologijos ir medicinos žinių bei patirties. Visa tai apjungiu ir nuolat tobulėju, kad gydymo patirtis pacientui būtų kuo lengvesnė.“

Indrė Zykutė-Bružienė

Medicinos gydytoja, burnos, veido ir žandikaulių chirurgė

Burnos, veido ir žandikaulių chirurgė, turinti platų išsilavinimą ir įvairiapusę patirtį. Klinikoje „Geras odontologas“ ji atlieka dantų implantaciją ir teikia visą chirurginį gydymą (kaulo priauginimas, sinuso pakėlimas, protinių dantų rovimas ir danties rovimas).

Indrė Zykutė-Bružienė siekia ne tik gerų gydymo rezultatų, bet ir sklandaus gydymo proceso. Jos tikslas – atkurti dantų funkcijas dantų implantacija ir burnos chirurgija, pacientui patiriant kuo mažiau diskomforto.

Burnos chirurgija tamsi ikona

Chirurgo kvalifikacija

Atliktų darbų tamsi ikona

Platus išsilavinimas

Odontologo patirtis 15 metų ikona

15 metų patirtis

Registruotis konsultacijai

Indrė Zykutė Bružienė ir pacientė odontologo kėdėje
 • Dantų implantai
 • Dantų gydymas su sedacija
 • Burnos chirurgija
 • Kaulo priauginimas
 • Sinuso pakėlimas
 • Protinio danties rovimas
 • Danties rovimas
 • Skubi pagalba

Veido, burnos ir žandikaulių chirurgė Indrė Zykutė-Bružienė – plačios kompetencijos gydytoja, kuri skiria daug dėmesio ryšio su pacientu palaikymui, aiškiai komunikacijai ir pacientui rūpimų klausimų atsakymui.

Ji baigė dvejas medicinos studijas: 2009 metais Kauno medicinos universiteto Odontologijos fakultete įgijo gydytojo odontologo profesinę kvalifikaciją, o 2018 metais Vilniaus universiteto Medicinos fakultete įgijo medicinos gydytojo profesinę kvalifikaciją.

Po šių studijų Indrė Zykutė-Bružienė baigė dvejas rezidentūras. 2013 metais Vilniaus universiteto ligoninės Žalgirio klinikoje baigta burnos chirurgijos rezidentūra jai suteikė gydytojo – burnos chirurgo profesinę kvalifikaciją. Toje pačioje ligoninėje 2022 metais ji baigė antrąją – burnos, veido ir žandikaulių chirurgijos – rezidentūrą, suteikusią burnos, veido ir žandikaulių chirurgo profesinę kvalifikaciją.

Gydytoja Indrė nuo 2013 metų dirba Vilniaus universiteto ligoninės Žalgirio klinikoje, odontologijos klinikoje Kaune „Geras odontologas“, odontologijos klinikose Vilniuje. Jos bendra gydymo patirtis siekia 15 metų.

Licencijos Nr.:

OPL-04350

Kalbos:

Lietuvių, anglų, rusų

Narystės

 • Lietuvos Respublikos odontologų rūmai logotipas

  Lietuvos Respublikos odontologų rūmai

 • Lietuvos veido ir žandikaulių bei burnos chirurgų draugija

 • The European Association for Osseointegration

 • The International Team for Implantology

Patirtis

 • Vilniaus universiteto ligoninės Žalgirio klinika

 • Geras odontologas favicon

  Odontologijos klinika Kaune „Geras odontologas“

Ką kalba mūsų pacientai?

Jau 30 metų džiuginame puikiais rezultatais!

Labai ačiū Geras odontologas komandai už profesionalumą ir puikius gydymo rezultatus! Įstaigą rekomendavo kolegos, nepatingėjome atvykti iš Vilniaus. Gydytoja Indrė Zykutė-Bružienė tikra savo srities profesionalė, išsamiai atsakė į visus rūpimus klausimus, kruopščiai ir kokybiškai atliko savo darbą.

A.

Tobulai dirbanti chirurgė, geresnio rezultato negalėjau įsivaizduoti!

V.

Ypatingai noriu padėkoti burnos, veido ir žandikaulių chirurgei Indrei Zykutei-Bružienei ir odontologei Aistei Gigei už sugrąžintą šypseną.

R.

Paslaugos

Kiti gydytojai

Čia dirba gydytojai iš pašaukimo!

Registruokitės vizitui

Rezultatų nerasta