Indrė Zykutė-Bružienė Burnos, veido ir žandikaulių chirurgė | gerasodontologas.lt

Gydytojo dosjė

review

Indrė Zykutė-Bružienė

Burnos, veido ir žandikaulių chirurgė

Gydytoja atlieka dantų implantaciją, sinuso pakėlimą, kaulo augmentaciją, kitas burnos chirurgijos procedūras.

Gydytoja Indrė siekia, jog chirurginis gydymas užtikrintų ne tik gerą rezultatą, bet ir sklandų procesą. Vizito metu ji išsamiai atsako į visus pacientų klausimus, numato galimus scenarijus ir iš anksto rūpinasi jų sprendimu.

Gydytoja baigė dvejas medicinos studijas: 2009 metais Kauno medicinos universiteto Odontologijos fakultete įgijo gydytojo odontologo profesinę kvalifikaciją, o 2018 metais Vilniaus universiteto Medicinos fakultete įgijo medicinos gydytojo profesinę kvalifikaciją.

2013 metais Vilniaus universiteto ligoninės Žalgirio klinikoje ji baigė burnos chirurgijos rezidentūrą, suteikusią jai gydytojo – burnos chirurgo profesinę kvalifikaciją. Toje pačioje ligoninėje 2022 metais ji baigė antrąją – burnos, veido ir žandikaulių chirurgijos – rezidentūrą, suteikusią jai burnos, veido ir žandikaulių chirurgo profesinę kvalifikaciją.

Gydytoja Indrė jau 8 metus dirba Vilniaus universiteto ligoninės Žalgirio klinikoje, o jos bendra gydymo patirtis siekia 13 metų. Ji yra baigusi virš 100 skirtingų profesinės kvalifikacijos kursų ir pristačiusi virš 10 mokslinių pranešimų.

Narystė:

  • Lietuvos Respublikos odontologų rūmai
  • Lietuvos veido ir žandikaulių bei burnos chirurgų draugija
  • The European Association for Osseointegration
  • The International Team for Implantology

Licencijos numeris:

  • OPL-04350

Darbo valandomis registruokitės
tel.: +370 37 797 668
mob.: + 370 682 10405

arba naudokite elektroninę formą

REGISTRUOKITĖS