Endodontologė Monika Vanagaitė ir mikroskopas

Endodontija tamsi ikonaEndodontija

Endodontija arba dantų kanalų gydymas – tai danties viduje kilusio uždegimo ir infekcijos gydymas. Tik endodontija galima išsaugoti dantį, kuris, jo negydant, būtų visiškai pašalintas (išrautas).

Registruotis konsultacijai

Kas yra endodontinis gydymas?

Endodontinis gydymas (dantų kanalų gydymas) apima procedūras, kuriomis šalinamas danties nervo uždegimas (nervų šaknelių uždegimas), atliekamas kanalų valymas ir danties kanalų plombavimas.

Endodontinis gydymas atliekamas šia seka:

  • Infekciją sukėlusių mikroorganizmų šalinimas danties šaknies kanale, apydančio (periodonto) audiniuose ar žandikaulio kaule;
  • Kokybiškas šių audinių valymas;
  • Hermetiškas danties šaknies kanalo plombavimas.

Hermetiškai užplombavus kanalus, mikroorganizmai nebeplinta dantyje ir už danties ribų. Taip gydomas danties uždegimas ir išsaugomas sveikas nuosavas dantis.

Tik tuomet, kai danties šaknies kanalas yra visiškai išvalytas ir pagydytas, galima imtis tolesnio odontologinio gydymo. Priešingu atveju planuojant dantų restauraciją, kurią sudaro dantų protezavimas ar estetinis plombavimas, endodontinis gydymas (pergydymas) turi būti atliktas pakartotinai.

Laiku pradėtas, kokybiškai atliktas dantų kanalų valymas ir endodontinis gydymas padeda išsaugoti dantį (arba danties šaknį). Todėl endodontologas – specialistas, padedantis išsaugoti nuosavus dantis ir jų šaknis.

Endodontologė Monika komentuoja danties šaknies kanalo nuotrauką ekrane

Kodėl reikalingas dantų kanalų gydymas?

Trumpuoju laikotarpiu dantų kanalų gydymas padeda sustabdyti infekcijos plitimą ir išsaugoti kuo daugiau nuosavo danties audinio. Ilguoju laikotarpiu endodontija palaiko gerą burnos ertmės ir organizmo būklę.

Dantų kanalų gydymas reikalingas, siekiant:
  • Išsaugoti sveiką dantį arba jo šaknį
  • Išvengti infekcijos plitimo iš danties šaknies kanalo į aplinkinius audinius
  • Išvengti išplitusios infekcijos keliamo skausmo
  • Išvengti komplikacijų ir dar rimtesnių burnos ligų
  • Išvengti danties rovimo

Pajutus pirmuosius simptomus, reikia nedelsiant kreiptis į odontologą dėl tikslios diagnozės. Ji suteikiama atlikus dantų apžiūrą su panoramine dantų nuotrauka ar dentaline danties nuotrauka.

Monika Vanagaitė kabinete

Kas yra endodontologas?

Endodontologas – tai specializuotą kvalifikaciją turintis gydytojas odontologas. Endodontinis gydymas (dantų kanalų gydymas), kurį atlieka endodontologas, padeda išsaugoti nuosavų dantų šaknis.

Endodontas gydymą atlieka pažangiomis technologijomis. Tai – endodontinis gydymas mikroskopu, ultragarso aparatu, specialiais instrumentais ir šiuolaikinėmis medžiagomis.

Gydymo eigą padeda kontroliuoti skaitmeninės dantų rentgeno nuotraukos. Šiuolaikinis dantų šaknų kanalų gydymas nėra skausmingas.

Kuo skiriasi endodontinis gydymas Kaune, klinikoje „Geras odontologas“?

Endodontinis gydymas Kaune, klinikoje „Geras odontologas“ yra atliekamas aukštos kompetencijos gydytojos odontologės – endodontologės Monikos Vanagaitės.

Endodontologė Monika yra sukaupusi 20 metų gydymo ir dėstymo patirtį. Ji dėsto endodontologijos kursą lietuvių ir anglų kalbomis Lietuvos sveikatos mokslų universitete.

Gyd. odontologė – endodontologė Monika Vanagaitė suteikia visapusišką gydymą. Tarp jos atliekamų procedūrų – įprastas ir sudėtingas dantų kanalų gydymas, dantų kanalų pergydymas.

Monikos kompetencija pasitiki kolegos, kurie jai nukreipia pacientus, kuriems diagnozuotas sudėtingas danties kanalo uždegimas.

Endodontologas Kaune, klinikoje „Geras odontologas“ gydymą teikia preciziška įranga ir skaitmeninėmis technologijomis. Dantų kanalų gydymas atliekamas tiksliau, gydymo metu pacientas turi daugiau komforto.

Endodontologas rūpinasi paciento būkle po gydymo, suteikia rekomendacijas dėl burnos priežiūros, bendradarbiauja su pacientu. Tai palengvina gijimo procesą ir padeda įgyti gerus dantų priežiūros įgūdžius.

 

Endodontologė Monika Vanagaitė gydo mikroskopu
Endodontinio gydymo priemonės

Kodėl danties kanalas turi būti pagydytas iš karto?

Geriausia, jei pažeistas danties kanalas yra gydomas tik vieno gydymo ciklo metu (vieno ar kelių paeiliui paskirtų vizitų metu).

Pakartotinis danties kanalų gydymas (gydymo ciklas silpnina) pažeisto danties gyvybingumą ir atsparumą.

Labai svarbu pajutus pirmuosius simptomus (danties skausmas, danties uždegimas), nedelsiant kreiptis į kliniką, kurioje dirba patyrę odontologai ir endodontologas.

Kodėl kyla danties uždegimas?

Danties uždegimas kyla dėl infekcijos, kurią danties viduje (danties šaknies kanale) sukelia burnoje gyvenančios bakterijos. Infekcija patenka į danties šaknies kanalą ir formuojasi danties uždegimas, kai yra būdinga:
  • Prasta burnos higiena
  • Negydomas kariesas
  • Nesandarūs užpildai ir pralaidžios plombos
  • Nekokybiški danties vainikėliai
  • Traumos metu lūžęs ar kitaip pažeistas dantis

Į danties kanalus patekusi infekcija gali vystytis nejaučiant skausmo ir kitų simptomų. Reguliari profilaktinė dantų patikra yra skirta tam, kad būtų laiku pastebėtos šios burnos ligos. Tik taip danties uždegimas (danties kanalo uždegimas) ir jo komplikacijos gali būti pastebėtos laiku.

Danties kanalo uždegimas: simptomai

Kai vystosi danties kanalo uždegimas, simptomai gali būti įvairūs. Danties skausmas, kelių dantų dantų skausmas – būdingi simptomai, kuriais apie save įspėja danties kanalo uždegimas. Tačiau nervų šaknelių uždegimas gali formuotis ir be danties skausmo.

Kai danties kanalo uždegimas vystosi su skausmu, apie infekcijos pažeistą danties pulpą įspėja šie simptomai:

  • Danties skausmas valgant karštą ar šaltą maistą, geriant karštus ar šaltus gėrimus;
  • Dantų skausmas kandant ar kramtant;
  • Nestabilus dantis.

Kai nervų šaknelių uždegimas vystosi be skausmo, kitokie simptomai nejaučiami. Nervinių šaknelių uždegimas gali įsisenėti to nepajutus, pulpitas taip pat gali vystytis be danties skausmo.

Priemonės endodontiniam gydymui 2

Registruokitės vizitui

Endodontė Monika Vanagaitė ir mikroskopas

Danties skausmas: kodėl nejaučiamas?

Kai kyla danties kanalo uždegimas ir infekcija progresuoja danties viduje, pulpa ir jos audinys pasidaro negyvas. Dėl šios priežasties danties skausmas nėra jaučiamas, ir žmogui atrodo, kad danties uždegimas baigėsi.

Tačiau yra priešingai: nors danties skausmas nejaučiamas, infekcija iš danties pulpos išplito visoje danties šaknies kanalų sistemoje.

Ilgainiui gali atsirasti naujų simptomų:

  • Dantų skausmas kandant;
  • Burnos gleivinės patinimas aplink pažeistą dantį;
  • Pūliai, tekantys iš pažeisto danties (danties pūlinys ar pūlinys ant dantenos);
  • Skruosto ar žandikaulio patinimas;
  • Pažeisto danties spalvos pakitimas (dantis patamsėja).

Danties pulpa savaime nesugyja, todėl būtina atvykti apžiūrai pajutus pirmuosius simptomus, kurie rodo, jog prasidėjo danties kanalo uždegimas.

Infekcijai išplitus, endodontinis gydymas gali būti neefektyvus, ir vienintelis būdas sustabdyti ligą – pažeisto danties rovimas.

Kas yra pulpitas?

Pulpitas – tai danties pulpos uždegimas, kuris gali kilti viename ar keliuose dantyse. Dažnai pulpitas kyla dėl to, jog laiku neatliekamas karieso gydymas, kariesas išplinta. Infekcija, kilusi danties vainike (danties emalyje), pasiekia danties kanalus.

Pulpitas – tai audinio, vadinamo pulpa, uždegimas. Danties pulpa – minkštasis, giliausiai danties viduje esantis audinys. Dantų kanalai yra sudaryti iš pulpos. Joje slypi danties nervas, kurį juosia jungiamasis audinys, kraujagyslės ir limfagyslės.

Pulpa danties centre eina per visą danties ilgį: nuo vainiko iki danties šaknies galūnės. Taigi, pulpitas ir jo uždegimas pažeidžia visą dantį.

Pulpą ir jos svarbą geriau suprasti žinant viso danties sandarą. Dantis susideda iš dviejų dalių:

  • Viršutinė – burnoje gerai matomas danties vainikas;
  • Apatinė – burnoje nematoma danties šaknis, įsitvirtinusi žandikaulio kaule.

Danties audinius sudaro keturi sluoksniai:

  • Danties emalis – kietasis dantį dengiantis sluoksnis;
  • Dentinas – minkštesnis didžiąją danties dalį sudarantis sluoksnis, kurį dengia emalis;
  • Cementas – kietas danties šaknį dengiantis audinys;
  • Danties pulpa.
Konsultacija su endodontologe Monika
Endodontinis gydymas su mikroskopu

Kada reikalingas danties kanalo gydymas?

Danties kanalo gydymas reikalingas tuomet, kai dentalinė danties nuotrauka ar panoraminė dantų nuotrauka rodo, jog danties pulpa yra pažeista bakterinės infekcijos.

Kai danties pulpa yra pažeista infekcijos, joje gali kilti uždegimas ir formuotis infekcijos židinys, plintantis į tolesnius audinius.

Dantis gali turėti vieną arba daugiau besišakojančių danties šaknies kanalų. Kiekvienam kanalui reikalingas atskiras danties kanalo gydymas.

Registruokitės vizitui

Kaip atliekamas dantų kanalų gydymas?

Dantų kanalų gydymas yra sudarytas iš trijų etapų:

  • Bakterijų pašalinimas iš infekcijos pažeistų audinių:
    • Išvalant dantų šaknų kanalų audinius neinvaziniu būdu (kanalų valymas);
    • Pašalinant bakterijomis pažeistą dantį invaziniu būdu (danties rovimas).

Jei yra galimybė, endodontologas visuomet taiko neinvazinį dantų šaknų kanalų gydymą ir stengiasi išsaugoti dantį.

  • Hermetiškas danties šaknies kanalų plombavimas, kurį atlieka endodontologas.
  • Pagydyto danties vainiko plombavimas, kurį atlieka odontologas terapeutas, arba danties vainiko restauracija (dantų protezavimas), kurią atlieka odontologas – ortopedas.
Endodontologė Monika komentuoja danties šaknies kanalo nuotrauką ekrane
Endodontologė Monika Vanagaitė

Kada reikalingas dantų kanalų pergydymas?

Danties kanalų pergydymas reikalingas tuomet, kai skauda gydytą dantį arba atsiranda pakitimai aplink danties šaknies viršūnę. Pakitimus padeda nustatyti dantų rentgeno nuotraukos.

Dantų kanalų pergydymas nechirurginiu būdu atliekamas tuomet, kai skauda endodontiškai plombuotą dantį dėl infekcijos, paliktos danties šaknies kanaluose.

Jei nepadeda terapinis endodontinis gydymas ir pergydymas, neišnyksta danties šaknies viršūniniai pakitimai, yra taikomas chirurginis gydymas. Tuomet atliekama danties šaknies viršūnės rezekcija (sutrumpinimas).

Endodontija: prieš ir po

Dantų protezavimas prieš
Prieš
Dantų protezavimas po
Prieš

Šypseną atkūrėme 2 etapais: pirmiausiai – kompleksinis, po jo – estetinis ir restauracinis gydymas.

Kompleksinį gydymą sudarė:

  1. Dantų šaknų kanalų pergydymas.
  2. Burnos gleivinės periodontologinis gydymas.

Restauracinį gydymą sudarė:

  1. Apatinių dantų estetinis plombavimas.
  2. 12-os viršutinių dantų protezavimas cirkonio vainikėliais.
Po

Sveikos dantenos, sveiki dantų šaknų kanalai ir sveiki dantys – toks yra šios šypsenos atkūrimo receptas! Rezultatas – ilgalaikis, patikimas, efektingas ir tuo pačiu – išsaugantis šypsenos autentiškumą.

  • Dantų protezavimas
  • Dantų vainikėlis
  • Endodontija
  • Estetinis plombavimas
  • Gydymas lazeriu
  • Periodontologija
  • Monika Vanagaitė
  • Irena Zykuvienė
  • Jolanta Leškevičiūtė
Priekiniai dantys prieš endodontinį gydymą
Prieš
Priekiniai dantys po endodontinio gydymo
Prieš

Vieno patamsėjusio danties estetinis plombavimas:

  • Pavieniai dantys patamsėja po traumos, danties sumušimo ar vaistų vartojimo;
  • Gydymas: estetinis plombavimas arba dantų laminatės;
  • Pasirinktas estetinis plombavimas išsaugojo nuosavą danties audinio, tausojo pacientės laiką.

 

Po

Sunkiausia užduotis – restauruojamo danties spalvos atitaikymas. Menkų spalvos skirtumų liko, tačiau gydymas viršijo lūkesčius. Norint idealiai atkartoti spalvą, galimas sprendimas – dantų laminatės.

  • Endodontija
  • Estetinis plombavimas
  • Monika Vanagaitė
  • Aistė Gigė
Paciento šypsena prieš dantų gydymą
Prieš
Paciento šypsena po kompleksinio dantų gydymo
Prieš

Bendradarbiavimo ir komandinio darbo pavyzdys:

  • Profesionali burnos higiena ir dantų balinimas
  • Šoninių dantų ir danties šaknies kanalo pergydymas
  • Protinio danties rovimas
  • Trijų apatinių dantų protezavimas cirkonio keramika
  • Priekinių dantų estetinis plombavimas
Po

Beveik visų dantų gydymas ir restauracija. Nuoseklus gydymo planas sudarytas per nuotolį. Visi dantys atkurti pacientei trumpam sugrįžus iš užsienio per 1 mėnesį: 17 vizitų ir 5 gydytojai.

  • Burnos higiena
  • Dantų balinimas
  • Dantų balinimas Philips Zoom
  • Dantų plombavimas
  • Dantų vainikėlis
  • Endodontija
  • Estetinis plombavimas
  • Protinio danties rovimas
  • Ingrida Lenkauskienė
  • Gabija Stasiūnaitė
  • Monika Vanagaitė
  • Irena Zykuvienė
  • Aistė Gigė
Dantys prieš gydymą kurį sudaro estetinis plombavimas
Prieš
Dantys po gydymo kurį sudaro estetinis plombavimas
Prieš

Estetikos atkūrimas – trečias gydymo etapas:

  • Pirmame etape: dantų kanalų gydymas, lūpos pasaitėlio plastika, protinio danties rovimas
  • Antrame etape: dantų tiesinimas kapomis (1,5 metų)
  • Galiausiai – funkcinis ir estetinis plombavimas
Po

6 specialistų komandinis darbas ir 3 etapų kelionė iki sveikos šypsenos. Atliktas būtinas gydymas (dideliems tarpams, rotacijai, per žemai prisisegusiam lūpos pasaitėliui), sugrąžinta dantų estetika.

  • Burnos higiena
  • Dantenų plastika
  • Dantų balinimas
  • Dantų balinimas Philips Zoom
  • Dantų plombavimas
  • Dantų tiesinimas
  • Endodontija
  • Estetinis plombavimas
  • Kapos
  • Liežuvio ir lūpos pasaitėlio pakirpimas
  • Protinio danties rovimas
  • Monika Vanagaitė
  • Irena Zykuvienė
  • Indrė Zykutė-Bružienė
  • Agnė Kerienė
  • Ingrida Lenkauskienė
  • Aistė Gigė
All-on-6 ir All-on-4 prieš gydymą
Prieš
All-on-6 ir All-on-4 implantai po gydymo
Prieš

Nekokybiško Turkijos odontologų darbo pergydymas.  Dantų protezavimą atlikus nekokybiškai, lydi didžiulis diskomfortas. Pacientė skundėsi:

  • Diskomfortu prie protezo
  • Nemaloniu pojūčių prie dantų implantų
  • Estetiniu rezultatu: įkritusia lūpa („neigiama šypsena“)
Po

Išpildytas didžiausias pacientės lūkestis – balta, plati ir sveika šypsena, kuri natūraliai dera prie veido. Turkijos odontologų darbo pergydymą sudarė:

  1. Seno protezo nuėmimas
  2. Pereinamajam laikotarpiui – laikinas dantų tiltas: viršuje ant dantų implantų, apačioje – ant nuosavų dantų
  3. Priaugintos papildomos dantenos
  4. Atlikta esamų implantų revizija
  5. Apatinių priekinių dantų kanalų gydymas
  6. Nuolatinis dantų tiltas viršuje ir apačioje
  • All-on-4 implantai
  • Burnos chirurgija
  • Dantų protezai
  • Dantų protezavimas
  • Dantų tiltas
  • Endodontija
  • Eglė Viliuvienė (Mickevičiūtė)
  • Monika Vanagaitė
  • Abdulla Varoneckas
Netaisyklingas sąkandis prieš kompleksinį gydymą
Prieš
Netaisyklingas sąkandis po kompleksinio gydymo
Prieš

Šypsenos funkcija ir estetika kentėjo dėl netaisyklingo sąkandžio. Ši kertinė priežastis turėjo šalutinių pasekmių:

  • Apsunkintas kasdienis dantų valymas
  • Dėl to prastėjanti kasdienė burnos higiena
  • Atitinkamai prastėjanti burnos ertmės ir dantų emalio būklė
Po

Kompleksinį gydymą suteikė 7 specialistai:

  • 4 protinių dantų rovimas su sedacija
  • Negyvo priekinio danties endodontinis pergydymas
  • Gydomoji profesionali burnos higiena
  • Dantų karieso gydymas
  • Dantų tiesinimas kapomis, trukęs 2 metus
  • Dantų balinimas, negyvo danties balinimas
  • 6 viršutinių priekinių dantų estetinis plombavimas

Belieka palaikyti tinkamą kasdienę dantų priežiūrą, kad šypsena tarnautų dešimtmečiams.

  • Burnos chirurgija
  • Burnos higiena
  • Danties rovimas
  • Dantų balinimas
  • Dantų plombavimas
  • Dantų tiesinimas
  • Endodontija
  • Estetinis plombavimas
  • Kapos
  • Protinio danties rovimas
  • Indrė Zykutė-Bružienė
  • Natalja Rudnikevič
  • Monika Vanagaitė
  • Ingrida Lenkauskienė
  • Gabija Stasiūnaitė
  • Agnė Kerienė
  • Iveta Miliauskienė
Pacientės dantys prieš kompleksinį dantų tvarkymą
Prieš
Pacientės dantys po kompleksinio dantų tvarkymo
Prieš

Kompleksinį gydymą sudarė:

  • Senų plombų keitimas ir dantų karieso gydymas
  • Vieno danties šaknies kanalų pergydymas
  • Profesionali burnos higiena ir dantų balinimas
  • Nudilusių apatinių priekinių ir krūminių dantų atstatymas, sąkandžio stabilizavimas plombomis
  • Kelių krūminių dantų protezavimas užklotais
  • Viršutinių priekinių dantų estetinis plombavimas, maskuojant intensyvią spalvą prie dantų kakelių ir uždarant tarpelius

 

Po
  • Bendras pacientės ir gydytojos siekis – kuo natūralesnis ir mažiau invazyvus gydymas šypsenai, kuriai baigtas dantų tiesinimas (kitoje klinikoje).
  • Rezultatas – autentiška, natūraliai balta šypsena, kuri, tinkamai ją prižiūrint, tarnaus iki 15 metų.
  • Burnos higiena
  • Dantų balinimas
  • Dantų balinimas Philips Zoom
  • Dantų protezavimas
  • Endodontija
  • Estetinis plombavimas
  • Karieso gydymas
  • Krūminių dantų estetinis plombavimas
  • Gabija Stasiūnaitė
  • Ingrida Lenkauskienė
  • Monika Vanagaitė
  • Aistė Gigė
Pacientės dantų prieš dantų karūnėles
Prieš
Dantų karūnėlės ant pacientės dantų po gydymo
Prieš

Gydymą sudarė du etapai:

  1. Kompleksinis funkcinis gydymas:
  • Profesionali burnos higiena
  • Nesugydomų dantų šalinimas
  • Dantų šaknų kanalų gydymas
  • Dantų karieso gydymas
  1. Estetikos atkūrimas
  • 7 viršutinių priekinių dantų protezavimas cirkonio keramikos vainikėliais
  • 1 apatinio danties protezavimas cirkonio keramikos vainikėliu
  • Šoninių dantų atkūrimas išimamomis plokštelėmis (pritvirtinimas metaliniu kabliuku matosi nuotraukoje)
  • Apatinių priekinių dantų nudilimų atstatymas plombavimu
Po

Dantų karūnėlės ir išimamos dantų plokštelės: tinkamas sprendimas, kai nuosavų dantų audinio nepakanka restauracijai plombavimu. Astatyta pilnavertė dantų funkcija ir estetika!

  • Burnos higiena
  • Danties rovimas
  • Dantų plokštelės
  • Dantų protezavimas
  • Dantų vainikėlis
  • Endodontija
  • Estetinis plombavimas
  • Karieso gydymas
  • Jolita Šlapšienė
  • Irena Zykuvienė
  • Monika Vanagaitė
  • Gabija Stasiūnaitė
  • Aistė Gigė
Prieš estetinį plombavimą ir dantų tiltą
Prieš
Estetinis plombavimas ir dantų tiltas po gydymo
Prieš

Gydymą sudarė:

  • 2 dantų šaknų kanalų gydymas
  • 4 priekinių dantų estetinis plombavimas
  • Naujas cirkonio keramikos dantų tiltas, pakeitęs seną: 4 viršutiniai šoniniai dantys vizualiai atrodo kaip nuosavi
Po

Priekinių ir šoninių dantų estetika sugrąžinta minimalia intervencija. Rimto estetikos pokyčio dažnai pasiekiame kokybišku nedidelės apimties gydymu. Tuo pačiu atkuriama funkcija: dantys paruošiami tolesniam tarnavimui, kurį sudaro – kramtymas, kalbėjimas ir, žinoma, šypsena!

Nedidelė intervencija ilgalaikėje perspektyvoje padeda išsaugoti:

  • Nuosavus dantis
  • Teisingą sąkandį
  • Sveiką žandikaulio kaulą
  • Dantų protezavimas
  • Dantų tiltas
  • Endodontija
  • Estetinis plombavimas
  • Monika Vanagaitė
  • Aistė Gigė
Pažeistas dantis prieš atkūrimą danties vainikėliu
Prieš
Pažeistas dantis atkurtas danties karūnėle
Prieš

Danties praradimas dėl traumos – pataisomas įvykis. Traumuotą dantį gali atkurti estetinis plombavimas, kai lieka pakankamai danties audinio. Jei prarandamas visas danties vainikas, jo atkūrimui pasitelkiamas dantų vainikėlis.

Po

Kompleksinis dantų gydymas:

  • Pažeisto ir gretimo dantų kanalų pergydymas
  • Senų plombų keitimas ir dantų karieso gydymas
  • Dantenų plastika (korekcija) lazeriu
  • Dviejų priekinių dantų protezavimas vainikėliu

Dantų vainikėlis (karūnėlė) suprotezuota tiek pažeistam, tiek greta esančiam sveikam dantims. Tai padėjo atkurti priekinių dantų simetriją.

  • Dantenų plastika
  • Dantų protezavimas
  • Dantų vainikėlis
  • Endodontija
  • Aistė Gigė
  • Monika Vanagaitė
  • Gabija Stasiūnaitė
  • Irena Zykuvienė
Vyriška šypsena prieš ir po gydymo dantų laminatėmis ir vainikėliais
Prieš
Vyriška šypsena po gydymo dantų laminatėmis ir vainikėliais
Prieš

Paciento problema: lokalus skausmas, dantų nudilimai dėl netaisyklingo sąkandžio, dantų spalvos pokyčiai, keli trūkstami dantys.

Po

Kompleksinis gydymas ilgalaikiams rezultatams:

1 etapas: funkcinis gydymas:

  • Dantų gydymas ir plombavimas
  • Dantų kanalų gydymas
  • Nesugydomų dantų šalinimas
  • Vieno krūminio danties atlenkimas / atstatymas į vietą, naudojant miniimplantą
  • Trūkstamų dantų vienmomentė implantacija su sedacija

2 etapas: estetikos atkūrimas:

  • Viršutiniame žandikaulyje:
  • Šone: cirkonio keramikos vainikėliai ant implantų, užklotai ant pavienių dantų
  • Priekyje: dantų laminatės 6 priekiniams dantims
  • Apatiniame žandikaulyje:
  • Šone: pavieniai cirkonio keramikos vainikėliai ant implantų
  • Visoje dantų linijoje: nudilusių kramtomųjų kraštų atkūrimas estetiniu plombavimu

 

  • Danties rovimas
  • Dantų implantacija
  • Dantų laminatės
  • Dantų plombavimas
  • Dantų tiesinimas
  • Dantų vainikėlis
  • Endodontija
  • Estetinis plombavimas
  • Sedacija
  • Irena Zykuvienė
  • Monika Vanagaitė
  • Indrė Zykutė-Bružienė
  • Agnė Kerienė
  • Jolanta Leškevičiūtė
  • Natalja Rudnikevič

Danties kanalo gydymas Kaune: atsiliepimai

Nuostabiai maloni administratorė ir puiki gydytoja Monika Vanagaitė!!!! Didžiausios rekomendacijos!

M.

Man labai patinka šioje klinikoje – nauji įrengimai, daug erdvės, viskas labai maloniai ir laiku. Dabar čia gydosi beveik visa mano šeima.

L.

Rekomenduoju, daugelį metų taisomės dantis tik čia.

P.

Danties kanalo gydymas: kaina

Tiksli paslaugos, kurią sudaro danties kanalo gydymas, kaina priklauso nuo uždegimo apimties ir gydymo metodo. Dantų kanalų valymas, kaina taip pat priklauso nuo to, kiek kanalų turi uždegimo apimtas dantis.

Finansavimo būdai

Dantų gydymui galite pasitelkti vieną iš trijų finansavimo būdų: medlizingą, sveikatos draudimą ar TLK kompensaciją.

DUK

Registruokitės vizitui

Rezultatų nerasta