Estetinis plombavimas Kaune | gerasodontologas.lt
review

Estetinis plombavimas

Estetinis plombavimas sugrąžina harmoningą šypseną greičiau nei per dieną, restauruojant priekinius dantis moderniomis priemonėmis ir technologijomis vieno vizito metu. Tai mažiausiai invazyvus estetinio dantų gydymo metodas, kuriuo atkuriama dantų forma, spalva, pozicija, lygiavimas arba funkcija.

Estetinis plombavimas mūsų odontologijos klinikoje Kaune:
geresnis jūsų natūralios šypsenos variantas

Tvarkinga ir graži šypsena – geros nuotaikos ir savijautos užtaisas. Net jei bendra dantų ir burnos ertmės būklė yra puiki, rūpesčių gali kelti šypsenos estetika: išryškėję emalio spalvos pakitimai, karieso pažeidimai, nudilę priekiniai dantys ar tarpai tarp jų.

Jei liovėtės plačiai šypsojęsi ar įpratote šypseną pridengti ranka, nedvejokite – šiuos estetinius trukdžius galite išspręsti greitai, efektyviai ir ilgam. Estetiniu dantų plombavimu atkurta šypsena atrodo kaip geresnė jūsų natūralios šypsenos versija.

Estetinis plombavimas pašalina estetinius ir funkcinius defektus

Estetiniu dantų plombavimu gali būti restauruojami ne tik estetiniai, bet ir funkciniai defektai: nudilę krūminių dantų paviršiai, dėl dantų nudilimo (ar dantų griežimo) pažemėjęs sąkandis, išplatėję tarpdančiai tarp krūminių dantų. Todėl estetinis plombavimas gali būti rekomenduojamas prieš ar po ortodontinio gydymo.

Šiuo metodu dantys yra atkuriami įvairaus amžiaus pacientams. Kai dantų pokyčiai yra mažesni ir sveiko danties audinio yra daugiau, galima pasiekti geresnių rezultatų. Dėl šios priežasties planuojant dantų gydymą estetiniu plombavimu, rekomenduojama neuždelsti. Išsaugojus sveiką dantų audinį, dažnai iki harmoningos šypsenos trūksta visai nedaug: estetiniu plombavimu atkurtų kelių priekinių dantų ir profesionalaus dantų balinimo.

Estetinis dantų plombavimas rekomenduojamas, esant:

 • Karieso pažeidimams;
 • Netolygiai priekinių dantų spalvai;
 • Dantų pigmentinėms dėmėms;
 • Nudilusiems dantims;
 • Tarpams tarp dantų;
 • Potrauminiams pažeidimams;
 • Senoms ar nekokybiškoms plomboms;
 • Kitiems estetiniams ar funkciniams defektams.

Mūsų atnaujintos šypsenos

Išsamiau apie šiuos dantų atkūrimo atvejus:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.4644574932245204&type=3

Estetinis plombavimas atkuria šypseną vieno vizito metu

Estetinis plombavimas padeda greitai pasiekti ilgai laukto rezultato – geresnės jūsų natūralios šypsenos varianto ir atkurtos dantų funkcijos:

 • Nauja šypsena galite džiaugtis iš karto, vos po vieno vizito odontologijos klinikoje;
 • Vieno vizito metu estetiniu plombavimu gali būti sugydyti 1 – 6 dantys.

Natūralius šypsenos pokyčius pastebėsite iš karto:

 • Priekiniai dantys bus šviesaus ir lygaus atspalvio;
 • Suformuota dantų lanko simetrija;
 • Jūsų veidą puoš jauninanti, estetiška lygių dantų šypsena.

Estetinis plombavimas yra ilgalaikis ir efektyvus metodas

Estetinis dantų plombavimas leidžia pasiekti ilgalaikių šypsenos pokyčių, išlaikant sveikąją danties medžiagą ir atliekant minimalią invaziją. Dėl minimalaus poveikio gaunamas natūralus rezultatas: šypsena atrodo nepalyginamai geriau, tačiau išlieka autentiška.

Tokio rezultato pasiekiame moderniomis technologijomis atkurdami gydomo danties anatomiją (formą, spalvą ir dydį) taip, jog jis nesiskirtų nuo kitų dantų. Atkuriamo danties natūralumas išgaunamas meistriškai ir preciziškai formuojant danties sluoksnį po sluoksnio.

Estetiniu plombavimu restauruojami dantys, turintys pakankamai sveikojo audinio. Atkuriama danties dalis yra užpildoma medžiagomis, kurios maksimaliai atkartoja danties struktūrą.

Plombuojamos medžiagos spalvų įvairovė leidžia parinkti atspalvį, idealiai atitinkantį natūralią danties spalvą arba idealiai koreguojantį pigmentinius defektus. Dėl šios priežasties atkurtas dantis yra tokios pačios faktūros ir blizgesio kaip natūralūs dantys.

Estetinio plombavimo specialistų darbas kruopštumu, įgūdžių technika, tikslumu, gebėjimu parinkti medžiagas, jų faktūrą ir spalvą primena juvelyro darbą.

Estetinį plombavimą Kaune atliekame inovatyviomis priekinių dantų restauravimo technikomis:

 • Moderniomis plombavimo medžiagomis;
 • Šveicariškomis „Componeer“ kompozitinėmis laminatėmis;
 • Austriškomis „Edelweiss“ kompozitinėmis laminatėmis.

Estetinis plombavimas kompozitinėmis laminatėmis

Kompozitinės laminatės – tai danties paviršių dengiančios itin plonos plokštelės, pagamintos iš nanohibridinio kompozito. Laminatėmis padengti priekiniai dantys pasižymi natūraliems dantims būdinga forma, faktūra ir švytėjimu.

Estetinis dantų plombavimas kompozitinėmis laminatėmis rekomenduojamas, kai:

 • Koreguojamų dantų sveiko danties audinio yra nedaug;
 • Spalvos defektų turintys dantys yra jautrūs ir netinkami balinimui;
 • Nuskyla dantis traumos metu;
 • Reikia koreguoti nedidelį danties ar kelių dantų kreivumą.

Dėl išskirtinės kokybės ir technologiškai pažangios medžiagos kompozitinės laminatės idealiai priglunda prie priekinių dantų paviršiaus. Laminatėmis koreguoti dantys yra identiški natūraliems ir suteikia privalumų, kurių neturėjo natūralūs dantys:

 • Tolygią ir baltą spalvą;
 • Simetrišką formą;
 • Sveikiems dantims būdingą švytėjimą;
 • Baltos šypsenos ilgaamžiškumą ir atsparumą išorės veiksniams (dažantiems gėrimams ir maisto produktams);
 • Apsaugą nuo tolesnių pažeidimų (rūgščių, dantų paviršiaus nudilimo).

Kompozitinėmis laminatėmis padengti dantys yra tvirtesni ir atsparesni nei natūralūs, užtikrina geresnę kramtymo funkciją arbą ją atkuria. Dėl papildomos dangos danties paviršių mažiau veikia rūgštys ir jie mažiau genda. Net jei kariesas pažeidžia tarpdančius, laminatės netrukdo jų gydymui.

Estetinis plombavimas kompozitinėmis laminatėmis yra greita ir efektyvi procedūra. Vieno vizito metu kompozitinėmis laminėmis galima atstatyti nuo 1 iki 12 dantų. Dažniausiai nauja šypsena galima džiaugtis po vieno – dviejų apsilankymų pas gydytoją odontologą.

Koreguojant šypseną kompozitinėmis laminatėmis, gydymą sudaro šie etapai:

 • Pirmojo vizito metu įvertinama priekinių dantų būklė, parenkama prie kitų dantų spalvos ir dydžio derantis laminačių atspalvis ir forma. Laminačių spalvų paletė yra itin plati, todėl net sudėtingiausiais atvejais galima parinkti atspalvį, subtiliai koreguojantį šypseną.
 • Antrojo vizito metu laminatėmis padengiami priekiniai dantys.
 • Vėliau reikia atvykti 1 – 2 kartus per metus profilaktiniam vizitui, kurio metu poliruojant laminates atstatomas pirminis jų švytėjimas.

Estetinis plombavimas Kaune
visiškai skaitmenizuotoje odontologijos klinikoje

„Geras odontologas“ yra pirmoji Kaune visiškai skaitmenizuota odontologijos klinika. Joje skaitmeninės technologijos yra įdiegtos kiekviename dantų gydymo etape. Skaitmeninė įranga leidžia sparčiau, lengviau ir tiksliau atlikti estetinį plombavimą, kitų burnos ligų ir dantų gydymą.

Atliekant estetinį dantų plombavimą, skaitmeninė įranga:

 • Paspartina gydymo eigą;
 • Padeda preciziškai suplanuoti procedūrą;
 • Leidžia lengviau prognozuoti rezultatą.

Technologiškai pažangi odontologijos klinika leidžia patirti saugų ir efektyvų estetinį plombavimą. Išbandykite ir įsitikinkite!

Smagiausias estetinio plombavimo etapas: naujos šypsenos įamžinimas

Patiriame, kad po estetinio plombavimo mūsų pacientai jaučia palengvėjimą – lyg būtų pabaigę ilgai planuotą darbą. Atnaujintos šypsenos įamžinimas ir palyginimas su ankstesne šypsenos versija yra paskutinis šio gydymo etapas. Juo drauge užtvirtiname sugrąžintą džiaugsmą šypsotis, malonumą bendrauti be baimės ir įpročio slėptis.

Gydymo estetinis plombavimas atsiliepimai: mūsų pacientai po estetinio plombavimo sako, jog šypsenos grožis slypi detalėse.

Loretai priekiniai dantys estetiniu plombavimu buvo atkurti per vieną vizitą, po kurio ji sako: „Nieko nei per daug, nei per mažai – būtent tiek, kiek reikia geresnei tikrosios šypsenos versijai. Tuomet ir džiaugsmas šypsotis – tikras“.

Estetinis plombavimas: kaina

Investicija į estetinį plombavimą yra mažesnė nei renkantis estetinį protezavimą. Gydytojas odontologas, įvertinęs individualią situaciją, rekomenduoja, kuris gydymo metodas yra tinkamesnis ir leis pasiekti geresnių rezultatų.

Vieno danties estetinio plombavimo kaina yra nuo 120 iki 180 €. Vieno danties estetinio plombavimo kompozitinėmis laminatėmis kaina – nuo 180 iki 220 €.

Dantų priežiūra po estetinio plombavimo

Norint užtikrinti estetinio plombavimo ilgaamžiškumą, būtina skirti daugiau dėmesio dantų priežiūrai:

 • Iš karto po procedūros vengti dažančių gėrimų (kavos, arbatos, raudono vyno);
 • Kruopščiai rūpintis kasdiene dantų priežiūra: dantis valyti minkštu šepetėliu, tarpdančius – tarpdančių siūlais ir šepetėliais;
 • Vengti abrazyvinių medžiagų turinčių pastų, kurios didina natūralaus ir plombuoto danties nusidėvėjimą;
 • Vengti agresyvių balinamųjų pastų, kurios gali keisti estetinės plombos spalvą;
 • Dėl dantų jautrumo tartis su gydytoju odontologu, kuris paskirs gydymą ir specialias priežiūros priemones;
 • Kartą į metus atvykti dantų paviršiaus poliravimui, kuris padės išlaikyti pirminį estetiniu plombavimu atkurtų dantų žvilgesį ir spalvą,
 • Reguliariai atlikti profesionalią burnos higienos procedūrą.

Registruokitės dabar

Estetiniam plombavimui pažangioje odontologijos klinikoje!
Jei jus domina gydymo estetinis plombavimas kaina ir artimiausias vizito laikas, susisiekite su mumis:

D.U.K.

 • Kada reikalingas estetinis plombavimas?

  Estetinis plombavimas yra reikalingas tuomet, kai yra pakankamai sveiko danties audinio, jog, atliekat minimalią intervenciją, būtų atkurta jo estetika: spalva, forma, dydis ar lygiavimas.

  Šiuo gydymo metodu dantys atkuriami esant nedideliems defektams: karieso pažeidimams, netolygiai dantų spalvai, pigmentiniams defektams, nudilusiems dantims, tarpams tarp dantų ar potrauminiams pažeidimams.

  Estetinis plombavimas – ne tik gražios šypsenos procedūra, bet ir funkciją atkuriantis gydymas. Atkuriant danties estetiką, yra grąžinama ir pilnavertė jo funkcija.

  Estetinis plombavimas kompozitinėmis laminatėmis rekomenduojamas tuomet, kai sveiko danties audinio nepakanka jo pilnaverčiam atkūrimui. Šis gydymo metodas taip pat taikomas tuomet, kai dantys, kuriuos reikia atkurti, yra itin jautrūs arba koreguojant nedidelį dantų kreivumą.

 • Kaip rūpintis dantimis po estetinio plombavimo?

  Kokybiškai atliktas estetinis plombavimas tarnauja iki 10 metų. Norint išlaikyti estetiniu plombavimu pasiektą gražią šypseną, būtina reguliariai lankytis pas gydytoją odontologą ir laikytis itin kruopščios burnos higienos namuose.

  Dėl gydymo kokybės palaikymo būtina po estetinio plombavimo planuoti šiuos vizitus į odontologijos kliniką:

  • 1 – 2 kartus į metus atvykti dantų paviršiaus poliravimui. Šio vizito metu gydytojas odontologas įvertins dantų būklę ir poliravimu atkurs dantų žvilgesį ir spalvą.
  • 1 kartą į pusmetį atvykti profesionaliai burnos higienai.

  Rūpinantis burnos ir dantų priežiūra namuose, būtina laikytis šių taisyklių:

  • 2 kartus per dieną valyti visus dantų paviršius minkštu dantų šepetėliu;
  • Bent 1 kartą per dieną valyti tarpdančius tarpdančių šepetėliu;
  • Atsakingai rinktis dantų pastatą: vengti abrazyvinių ir balinamųjų priežiūros priemonių;
  • Nepiktnaudžiauti dažančiais gėrimais ir maisto produktais.
  • Nepiktnaudžiauti dažančiais gėrimais ir maisto produktais.
 • Kiek kainuoja estetinis plombavimas?

  Estetinio plombavimo kaina priklauso nuo gydymo metodo ir gydomo danties:

  • Estetinis plombavimas restauracinėmis medžiagomis kainuoja mažiau nei estetinis plombavimas kompozitinėmis laminatėmis.
  • Priekinio danties estetinis plombavimas kainuoja daugiau nei krūminio danties atkūrimas.

  Vieno danties estetinio plombavimo restauracinėmis medžiagomis kaina yra nuo 120 iki 180 €. Vieno danties estetinio plombavimo kompozitinėmis laminatėmis kaina – nuo 180 iki 220 €. Jei jus domina gydymo estetinis plombavimas kaina ir artimiausias vizito laikas, susisiekite su mumis!

 • ODONTOLOGIJOS KLINIKOS KAUNE „GERAS ODONTOLOGAS“ ADRESAS

  Darbo laikas:
  I-V 8.00 – 20.00
  VI 9.00 – 15.00 kas antrą šeštadienį
  Tel.: +370 37 797 668 Mob.: + 370 682 10405 Irenos Zykuvienės odontologijos ir implantologijos klinika „Geras odontologas“ J. Basanavičiaus al. 54,
  LT – 50209 Kaunas