Estetinis plombavimas

Estetinis plombavimas – tai dantų atkūrimas moderniomis technikomis vieno ar kelių vizitų metu. Tai mažiausiai invazyvus dantų restauracijos metodas, kuriuo atkuriama dantų forma, spalva, pozicija, lygiavimas arba funkcija.

Registruotis konsultacijai

Kodėl reikalinga dantų estetika?

Graži šypsena – tai mūsų stiprybė, geros nuotaikos ir savijautos užtaisas. Su šypsena lengviau pasitikėti savimi, palaikyti draugystę, imtis naujų iššūkių.

Dantų estetika – tai ne tik sugrąžintas džiaugsmas šypsotis. Rūpindamiesi dantų estetika, prisidedame prie geresnės sveikatos būklės. Kartu atstatomas sąkandžio aukštis, sumažinamas krūvis žandikauliams, pagerinama kramtymo funkcija ir maisto medžiagų įsisavinimas.

Pagerėjusi savijauta atsispindi ir veidrodyje. Tinkamai atlikta dantų estetika atjaunina veidą.

Odontologė Aistė Gigė

Kada tinka estetinis plombavimas?

Estetinis danties plombavimas tinka tuomet, kai yra pakankamai sveiko danties audinio, kuris leidžia atkurti jo estetiką – spalvą, formą, dydį ar lygiavimą – su minimalia intervencija.

Dantų estetinis plombavimas rekomenduojamas, kai dantims yra būdinga:
 • Nusidėvėjimas ar nudilimas
 • Pažemėjęs sąkandis
 • Karieso (ėduonies) pažeidimai
 • Pakitusi spalva (netolygi, pigmentuota, pageltusi)
 • Kreiva vieno ar kelių dantų pozicija
 • Išplatėję tarpai tarp dantų
 • Nuskilimai po traumų
 • Senos ar nekokybiškos plombos

Kai nuosavo danties audinio nepakanka ir plomba reikia dengti visą danties paviršių, rekomenduojamas kitas gydymas: estetinis protezavimas dantų laminatėmis.

Odontologė Iveta rodo estetinio plombavimo pavyzdį ekrane

Kaip atsiranda dantų defektai?

Dantų defektai atsiranda dėl amžiaus, gyvenimo būdo ir bendros sveikatos būklės. Su amžiumi išryškėja dantų nudilimai, kinta emalio spalva, gilėja tarpai tarp dantų, atsiranda karieso pažeidimų. Ilgainiui dėvisi ir žemėja sąkandis. Natūralu, kad mums senstant, „sensta“ ir mūsų dantys.

Kita vertus, dantų trūkumai – skirtingas dydis, nesimetriška forma ar ryškus emalio pigmentas – žmogui gali būti būdingi iš prigimties.

Estetinis dantų plombavimas padeda pašalinti su amžiumi susiformavusius ir prigimtinius dantų trūkumus.

Estetinis plombavimas: kas tai?

Estetinis plombavimas – tai pažeisto danties audinio atkūrimas (restauracija) pažangiomis medžiagomis ir technologijomis. Estetinis plombavimas atliekamas atkartojant natūralią nuosavų dantų anatomiją: kandamąjį kraštelį, vageles, kauburėlius ir kitas formas.

Kokybiškai atliktas dantų estetinis plombavimas yra minimaliai invazyvus: išsaugomi nuosavi dantų audiniai, nenugręžiamas dantų emalis. Dėl minimalaus poveikio gaunamas natūralus rezultatas: šypsena atrodo nepalyginamai geriau, tačiau išlieka autentiška.

Estetinio plombavimo konsultacija su odontologe Algimante

Kokiame amžiuje atliekamas estetinis plombavimas?

Šiuo metodu dantų estetika yra atkuriama įvairaus amžiaus pacientams. Tačiau rekomenduojama gydymo neuždelsti.  Kuo anksčiau pradedamas gydymas, tuo mažesni yra nuosavų dantų pokyčiai.

Žmogus turi daugiau sveiko danties audinio, ir estetiką galima sugrąžinti jį maksimaliai išsaugant. Tuomet estetinis plombavimas atliekamas vienam ar keliems priekiniams dantims, plombuojant ne visą danties paviršių, o tik kandamąjį danties kraštelį.

Kai gydymas pradedamas vėlesniame amžiuje, nuosavų dantų pokyčiai yra ryškesni, sveiko dantų audinio yra mažiau. Ryškesnių dantų defektų – ypač dantų nudilimo dėl patiriamo streso – gali turėti ir jauni žmonės. Tuomet estetinis plombavimas atliekamas su didesne invazija: plombuojama daugiau dantų, plomba dengiamas didesnis danties paviršius.

Mūsų odontologijos klinika Kaune vadovaujasi principu „mažiau yra daugiau“. Kiekvienu atveju siekiame maksimalaus estetinio pokyčio su minimalia invazija.

Estetinis plombavimas: kokie metodai?

Estetinis plombavimas gali būti pritaikytas vienam, keliems ar visiems dantų eilėje esantiems dantims. Estetinis plombavimas gali būti atliktas vienu iš šių metodų:

  • Priekinių dantų plombavimas – tai priekinių dantų formos, spalvos, pozicijos, lygiavimo arba funkcijos atkūrimas plombinėmis medžiagomis ir technikomis.
  • Kreivų dantų estetinis plombavimas – tai vieno ar kelių nelygių dantų korekcija, kuri atliekama tuomet, kai dantų tiesinimas nėra reikalingas visiems dantims
  • Krūminių dantų estetinis plombavimas – tai krūminių dantų estetikos ir funkcijos atkūrimas plombinėmis medžiagomis ir specialia technika.
  • Negyvo danties estetinis plombavimas – tai kosmetinė negyvo ir spalvą pakeitusio danties korekcija. Prieš estetinį plombavimą reikalingas dantų kanalų gydymas.
  • Dantų emalio atstatymas – tai nudilusio, nusidėvėjusio ar korozijos paveikto emalio atkūrimas specialiomis plombinėmis medžiagomis (estetinis plombavimas), dantų laminatėmis (estetinis protezavimas) ar dantų protezavimu.

Kiek trunka estetinis plombavimas Kaune?

Estetinis plombavimas Kaune veikiančioje klinikoje „Geras odontologas“ atliekamas per vieną dieną (vieno vizito metu) arba keliais etapais (kelių vizitų metu). Vizitų skaičius priklauso nuo dantų būklės ir restauruojamų dantų skaičiaus.

Dažnai pacientui suteikiamas estetinis plombavimas per vieną dieną. Tokiu atveju vieno vizito metu restauruojami 1 – 6 dantys. Vieno danties estetinis plombavimas trunka iki 1 valandos.

Jei dantų ir (ar) dantenų būklė yra prastesnė arba nustatomas dantų šaknų kanalų uždegimas, periodontitas ar kitos ligos, prireikia daugiau vizitų jų gydymui. Estetinis plombavimas atliekamas tik po dantų ar dantenų gydymo. Neturint dantų pažeidimų, galima iš karto atlikti estetinį plombavimą.

Odontologė Iveta Miliauskienė konsultuoja pacientę

Estetinis plombavimas: eiga

Gydymo, kurį sudaro estetinis plombavimas, eiga – tai vienas ar keli nuosekliai suplanuoti vizitai. Vieno vizito trukmė – nuo 1 iki 6 valandų. Pagrindiniai gydymo etapai:

Konsultacija. Jos metu gydytojas įvertina dantų būklę, rekomenduoja gydymo planą arba aptaria kelis gydymo scenarijus.

Dantų gydymas. Jei nustatomos dantų, dantų šaknų kanalų ar dantenų ligos, pirmiausiai atliekamas jų gydymas.

Dantų balinimas. Jis visuomet atliekamas prieš estetinį plombavimą. Estetinio plombavimo procedūra skiriama praėjus 2 savaitėms nuo dantų balinimo.

Dantų atspaudai. Jei gydymas apima daugiau nei kelių dantų atkūrimą, prieš gydymą nuimami dantų atspaudai. Pagal juos dantų technikai atlieka vadinamąjį dantų modelio pavaškavimą, o gyd. odontologas – estetinį plombavimą pagal pavaškavimą.

Estetinis plombavimas. Priklausomai nuo gydymo plano, gali būti paskirti vienas ar kelis vizitai. Priklausomai nuo restauruojamų dantų skaičiaus, vienas vizitas gali trukti nuo 1 iki 6 valandų.

Estetinis plombavimas pagal pavaškavimą. Dirbant šiuo metodu, galima iš anksto įvertinti naujos šypsenos vaizdą. Jis perkeliamas ant paciento dantų laikinomis plombomis. Tik po to dantys atkuriami nuolatinėmis plombomis.

Dantų poliravimas po estetinio plombavimo. Po gydymo rekomenduojama reguliariai atlikti restauruotų dantų poliravimą: vieną kartą per pusmetį (idealu) arba per metus (puiku). Tokia priežiūra padeda išsaugoti restauruotos šypsenos grožį.

Kaip vyksta estetinis plombavimas?

Atliekant gydymą, kurį sudaro estetinis plombavimas, atsižvelgiama į šiuos kriterijus:

Natūrali danties anatomija. Estetinio plombavimo pagrindas – natūralios danties anatomijos atkūrimas. Ji atstatoma atkuriant danties formą, spalvą ir dydį, meistriškai ir preciziškai formuojant danties sluoksnį po sluoksnio.

Paciento amžius. Dantų autentiškumą nulemia žmogaus amžiaus. Įdedame daug pastangų ir meistrystės, kad atkurtume dantų požymius, būdingus konkrečiam amžiaus tarpsniui. Pavyzdžiui, jauname amžiuje dantų kandamajam krašteliui yra būdinga banguota, vyresniame amžiuje – lygesnė linija.

Dantų spalva. Atitinkamai parenkame ir dantų spalvą. Tinkamai parinktas baltos spalvos pigmentas jaunina veidą, pernelyg baltas – kuria ryškų kontrastą ir išduoda, kad šypsena nėra natūrali.

Juvelyrinis gydytojo darbas. Gydytojo darbas kruopštumu, įgūdžių technika, tikslumu, gebėjimu parinkti medžiagas, jų faktūrą ir spalvą primena juvelyro darbą.

Susitelkimas. Gydymas reikalauja ne tik gydytojo, bet ir paciento susitelkimo. Jei paskirtas ilgas vizitas, jo viduryje daromos trumpos poilsio pertraukėlės.

Estetinis plombavimas: pliusai ir minusai

Estetinis plombavimas turi šiuos privalumus:

 • Dažnai gydymui pakanka vieno vizito (po pirminės konsultacijos)

 • Estetinio plombavimo kaina yra mažesnė nei kitų restauracijos metodų

 • Tinkamai prižiūrint, estetinis plombavimas tarnauja iki 10 metų

Estetinis plombavimas gali turėti šių trūkumų:

 • Estetiniu plombavimu restauruoti dantys gali keisti spalvą, jei nebus tinkamai prižiūrėti

 • Dantų estetika ir jos išsaugojimas reikalauja papildomos priežiūros: reguliaraus estetinio plombavimo poliravimo

 • Estetinis plombavimas ilgainiui nusidėvi, kaip kad nusidėvi ir natūralūs dantys

Konsultacija su Algimante Lošyte Janče dėl dantų emalio atstatymo

Estetinis plombavimas: prieš ir po

Po estetinio plombavimo natūralius šypsenos pokyčius pastebėsite iš karto:

 • Bus suformuota dantų lanko simetrija;
 • Priekiniai dantys bus šviesaus ir lygaus atspalvio;
 • Dantų emalis pasižymės sveiko danties švytėjimu;
 • Veidą puoš jauninanti, estetiška lygių dantų šypsena.

Registruokitės vizitui

Mūsų atlikti darbai

Estetinis plombavimas dantys prieš
Prieš
Estetinis plombavimas dantys po
Prieš

Dažnas mūsų anksčiau ar vėliau imame svajoti apie šviesesnius ir lygesnius dantis. Ypač, kai artėja svarbios šventės. Taip nutiko ir šiuo atveju, kurio gydymą sudarė:

 1. 8 viršutinių priekinių dantų estetinis plombavimas.
 2. Senų patamsėjusių plombų keitimas.
Po

Estetiniu plombavimu uždarytas tarpas tarp dantų, atkurta visų dantų simetrija ir vieno pasisukusio danties padėtis.

 • Dantų plombavimas
 • Estetinis plombavimas
 • Aistė Gigė
Estetinis plombavimas kliento šypsena prieš
Prieš
Estetinis plombavimas kliento šypsena po
Prieš

Tai, kas buvo efektyvu prieš 10 metų, šiandien nebeveiksminga. Tai galioja ir estetiniam dantų plombavimui. Seniai atliktas plombavimas, rečiau jį prižiūrint, gali atrodyti neestetiškai. Taip nutiko ir šiuo atveju, kurio korekciją sudarė 8 priekinių viršutinių dantų estetinis plombavimas.

Po

Estetiniu plombavimu buvo atkurta dantų lanko centro linija, forma ir spalva.

 • Estetinis plombavimas
 • Aistė Gigė
Estetinis plombavimas sukandimas prieš
Prieš
Estetinis plombavimas sukandimas po
Prieš

Šypsenos asimetriją lėmė žandikaulio anatomija, nepasiduodanti ortodontiniam gydymui. Pasitelkėme nestandartinius sprendimus:

 1. Buvo atlikta dantenų korekcija ir pakelta dantenų linija tik vienoje šypsenos pusėje.
 2. Estetiniu plombavimu šypsena tiesinta pagal pavaškavimą.
Po

Pagrindinis akcentas – simetrija. Optiškai sugrąžinome tiesą šypsenos liniją. Jos pasiekėme estetiniu plombavimu, koreguojant dantis taip, kad jie būtų skirtingame aukštyje.

 • Dantenų plastika
 • Estetinis plombavimas
 • Gydymas lazeriu
 • Algimantė Lošytė – Jančė
 • Irena Zykuvienė
Burnos dantų estetinis plombavimas prieš
Prieš
Burnos dantų estetinis plombavimas po
Prieš

Iš pirmo žvilgsnio ši šypsena – graži ir simetriška. Tačiau priekiniai dantys buvo padilę – tą nulėmė rūgštinė aplinka burnoje ir dantų griežimas. Nudilimai buvo išryškėję kandamuosiuose dantų kraštuose ir paviršiuje ties dantenomis.

Po

Šiuos šypsenos defektus koregavome minimaliai invazyvia technika:

 • Pašiaušiant dantis specialia smėliavimo technika
 • Estetiniu plombavimu atkuriant viršutinių priekinių dantų formą bei spalvą

Gydymas minimalus, rezultatas – efektingas!

 • Estetinis plombavimas
 • Algimantė Lošytė – Jančė
Priekiniai dantys prieš endodontinį gydymą
Prieš
Priekiniai dantys po endodontinio gydymo
Prieš

Vieno patamsėjusio danties estetinis plombavimas:

 • Pavieniai dantys patamsėja po traumos, danties sumušimo ar vaistų vartojimo;
 • Gydymas: estetinis plombavimas arba dantų laminatės;
 • Pasirinktas estetinis plombavimas išsaugojo nuosavą danties audinio, tausojo pacientės laiką.

 

Po

Sunkiausia užduotis – restauruojamo danties spalvos atitaikymas. Menkų spalvos skirtumų liko, tačiau gydymas viršijo lūkesčius. Norint idealiai atkartoti spalvą, galimas sprendimas – dantų laminatės.

 • Endodontija
 • Estetinis plombavimas
 • Monika Vanagaitė
 • Aistė Gigė
Apatinio žandikaulio dantys prieš estetinį plombavimą
Prieš
Apatinio žandikaulio dantys po estetinio plombavimo
Prieš

Dantų nudilimai – dėl amžiaus ir gyvenimo būdo. Buvo galimi 2 sprendimai – estetinis plombavimas arba dantų laminatės.

Po

Paciento pasirinktas estetinis plombavimas išsaugojo daugiau nuosavų dantų audinių.

 • Estetinis plombavimas
 • Aistė Gigė
Nuskilęs dantis prieš estetinį plombavimą
Prieš
Nuskilęs dantis po estetinio plombavimo
Prieš

Jei vaikas nusiskėlė dantį, situacija yra pataisoma. Paaugliui danties trauma įvyko buityje, besinaudojant telefonu. Prarastas danties audinys atkurtas estetiniu plombavimu.

Po

Restauruotas dantis idealiai atkartoja nuosavo danties anatomiją. Danties plomba tarnaus 5 – 10 metų ar daugiau. Per šį laiką jai aptrupėjus, nudilus ar pakeitus spalvą, gydymą reikia kartoti.

 • Estetinis plombavimas
 • Aistė Gigė
Prieš apatinio žandikaulio dantų estetinį plombavimą
Prieš
Po apatinio žandikaulio dantų estetinį plombavimą
Prieš

Jauno amžiaus pacientas, dantų nudilimai nežymūs. Pabaigus dantų tiesinimą, pritrūko pilnavertės dantų anatomijos.

Po

Estetinis plombavimas atkūrė dantų simetriją ir anatomiją.

 • Estetinis plombavimas
 • Aistė Gigė
Vaiko šypsena prieš estetinį plombavimą
Prieš
Vaiko šypsena po estetinio plombavimo
Prieš

Kartais dantų traumos judriems mažiesiems yra neišvengiamos.

Tėveliai gali būti ramūs – nuskilus vaiko dantukui, jis sėkmingai restauruojamas pažangiomis technikomis.

Po

Vieno vizito metu estetiniu plombavimu atkūrėme trūkstamą danties audinį.

Po gydymo jis atrodo taip, lyg nieko nebūtų įvykę!

 • Estetinis plombavimas
 • Algimantė Lošytė – Jančė
Klientės dantys burnoje prieš estetinį plombavimą
Prieš
Klientės dantys burnoje po estetinio plombavimo
Prieš

Šypsenos korekciją sudarė:

 1. Minimaliai invazyvi dantenų plastika lazeriu. Ji nekelia diskomforto, dantenų audiniai lengvai gyja.
 2. 6 viršutinių priekinių dantų formos ir spalvos atkūrimas estetiniu plombavimu.
Po

Tai šypsesnos korekcija, kuriai prireikė vos 2 vizitų, mūsų komandos bendradarbiavimo ir gero laiko planavimo.

 • Estetinis plombavimas
 • Gydymas lazeriu
 • Algimantė Lošytė – Jančė
 • Irena Zykuvienė
Estetinio plombavimo procedūra prieš
Prieš
Estetinio plombavimo procedūra po
Prieš

Pasitaiko koreguoti svetur gydytą šypseną: atkurti tai, kas buvo nesėkmingai restauruota. Dantenų uždegimą ir diskomfortą sukėlė nekokybiškas plombavimas. Gydant kariesus ties dantenomis, buvo palikti kabantys plombų kraštai, kurie dirgino burnos gleivinę.

Po

Naujo gydymo metu:

 1. Sutvarkytos senosios plombos: jos nugręžtos ir atkurtos taip, kad nepažeistų gleivinės.
 2. Atliktas estetinis 6 viršutinių priekinių dantų plombavimas, senas plombas keičiant naujomis.
 • Dantų plombavimas
 • Estetinis plombavimas
 • Algimantė Lošytė – Jančė
Plati klientės šypsena prieš estetinį plombavimą
Prieš
Plati klientės šypsena po estetinio plombavimo
Prieš

Estetiniu plombavimu buvo koreguoti 4 priekiniai viršutiniai dantys. Taikytas konservatyvus gydymas:

 1. Atsisakyta dantenų korekcijos, siekiant išsaugoti natūralią dantenų liniją.
 2. Išsaugota natūrali dantų forma ir spalva, stipriau estetiniu plombavimu maskuojant tik 1 tamsesnį dantį.
Po

Konservatyvaus estetinio plombavimo pavyzdys: išsaugota natūrali spalva ir forma. Šis atvejis dar kartą įrodo, kad mažiau yra daugiau. Rezultatas: natūrali ir autentiška šypsena!

 • Estetinis plombavimas
 • Algimantė Lošytė – Jančė
Apatiniai priekiniai dantys prieš estetinį plombavimą
Prieš
Apatiniai priekiniai dantys po estetinio plombavimo
Prieš

„Bangelės“ – tai natūralią nuosavų dantų anatomiją atkartojanti linija. Ją sugrąžinti – tikra estetinio plombavimo meistrystė. Daug paprasčiau būtų plombomis „nubrėžti“ tiesią dantų liniją, tačiau ji neturėtų tokio natūralaus efekto. Galutinai jis išryškės, kai bus koreguoti ir viršutiniai dantys.

Po

Dantų linijos atkūrimas priklauso nuo daugelio aplinkybių, taip pat – ir nuo amžiaus. „Bangelės“ – jauno žmogaus dantų požymis. Todėl banguota dantų linija jaunina vidutinio amžiaus šypsenos savininką.

Tuo tarpu vyresniems žmonėms tinka tiesi atkurtų dantų linija, nes taip atrodo ir jų nuosavi natūraliai nusidėvėję dantys.

 • Estetinis plombavimas
 • Algimantė Lošytė – Jančė
Viršutiniai priekiniai dantys prieš estetinį plombavimą
Prieš
Viršutiniai priekiniai dantys po estetinio plombavimo
Prieš

Kartais po dantų tiesinimo prireikia paskutinio akcento – uždaryti tarpus, kurių breketų sistema negalėjo uždaryti dėl žandikaulių anatomijos. Sprendimas – likusio tarpo korekcija estetiniu plombavimu, koreguojant:

 1. Visiškai konservatyviai, be gręžimo.
 2. Tik nusmėliavus dantų paviršių.
 3. Dengiant plomba tik dviejų priekinių dantų kraštelį.
Po

Konservatyvus estetinis plombavimas – daug sudėtingesnis nei viso danties paviršiaus dengimas plomba. Tačiau rezultatas – daug natūralesnis ir saugesnis, nes maksimaliai išsaugomas danties audinys.

 • Estetinis plombavimas
 • Algimantė Lošytė – Jančė
Paciento dantys prieš estetinį plombavimą
Prieš
Paciento dantys po estetinio plombavimo
Prieš

Šypsenos savininkę pas mus atvedė lėtinė gleivinės liga, pasireiškianti rausvais gumbeliais. Ligą išprovokavo bakterijų sukeltas uždegimas, o pastarąjį – nekokybiškas plombavimas: plombos buvo pralaidžios, o jų kampai – neadaptuoti pagal dantenų liniją.

Po

Atliktas kompleksinis gydymas:

 1. Daug senų plombų pakeistos naujomis; tai sumažino uždegimą.
 2. Burnos gleivinė gydyta diodiniu lazeriu; po 2 sav. ligos požymiai stipriai sumažėjo.
 3. Atliktas 6 priekinių dantų estetinis plombavimas.
 • Dantų plombavimas
 • Estetinis plombavimas
 • Gydymas lazeriu
 • Periodontologija
 • Algimantė Lošytė – Jančė
 • Irena Zykuvienė
Dantų nuotrauka prieš estetinį plombavimą
Prieš
Dantų nuotrauka po estetinio plombavimo
Prieš

Šypsenos korekciją sudarė estetinis plombavimas, kuriuo buvo:

 1. Atstatytas priekinių apatinių dantų nudilimas.
 2. Koreguota priekinių apatinių dantų spalva.
 3. Atkurtas viršutinių priekinių dantų paviršius.
Po

Šypsenos grožis – ne tik jauniems! Mums senstant, sensta ir mūsų dantys: nudyla dantų paviršiai, gilėja tarpai, žemėja sąkandis. Jei išsaugome sveikus nuosavus dantis, kramtymo funkcija dėl tokių pokyčių nenukenčia. Tačiau šypsena nebetenka estetikos. Šis atvejis iliustruoja, kaip ją galima susigrąžinti vos kelių vizitų metu.

 • Estetinis plombavimas
 • Algimantė Lošytė – Jančė
Estetinis plombavimas ir burnos higiena šypsena prieš
Prieš
Estetinis plombavimas ir burnos higiena šypsena po
Prieš

Pasitaiko, kad realybė koreguoja mūsų lūkesčius, ir tenka imtis tarpinių ėjimų. Taip nutiko ir estetiniu plombavimu koreguojant šią šypseną. Nors jai reikalingas ortodontinis gydymas, kol kas jis buvo atidėtas.

Šypsenos korekcija sudarė:

 1. Dantenų uždegimo gydymas profesionalia burnos higiena.
 2. Būsimos dantų formos modelio parengimas iš vaško.
 3. Estetinis plombavimas pagal pavaškavimą.
Po

Šie pokyčiai sugrąžino motyvaciją rūpintis burnos ir dantų sveikata, bei džiaugsmą šypsotis. Mums tai – svarbiausias pasiekimas.

 • Burnos higiena
 • Estetinis plombavimas
 • Algimantė Lošytė – Jančė
 • Ingrida Lenkauskienė
Dantys prieš gydymą kurį sudaro estetinis plombavimas
Prieš
Dantys po gydymo kurį sudaro estetinis plombavimas
Prieš

Estetikos atkūrimas – trečias gydymo etapas:

 • Pirmame etape: dantų kanalų gydymas, lūpos pasaitėlio plastika, protinio danties rovimas
 • Antrame etape: dantų tiesinimas kapomis (1,5 metų)
 • Galiausiai – funkcinis ir estetinis plombavimas
Po

6 specialistų komandinis darbas ir 3 etapų kelionė iki sveikos šypsenos. Atliktas būtinas gydymas (dideliems tarpams, rotacijai, per žemai prisisegusiam lūpos pasaitėliui), sugrąžinta dantų estetika.

 • Burnos higiena
 • Dantenų plastika
 • Dantų balinimas
 • Dantų plombavimas
 • Dantų tiesinimas
 • Endodontija
 • Estetinis plombavimas
 • Kapos
 • Liežuvio ir lūpos pasaitėlio pakirpimas
 • Protinio danties rovimas
 • Monika Vanagaitė
 • Irena Zykuvienė
 • Indrė Zykutė-Bružienė
 • Agnė Kerienė
 • Ingrida Lenkauskienė
 • Aistė Gigė
Paciento šypsena prieš dantų gydymą
Prieš
Paciento šypsena po kompleksinio dantų gydymo
Prieš

Bendradarbiavimo ir komandinio darbo pavyzdys:

 • Profesionali burnos higiena ir dantų balinimas
 • Šoninių dantų ir danties šaknies kanalo pergydymas
 • Protinio danties rovimas
 • Trijų apatinių dantų protezavimas cirkonio keramika
 • Priekinių dantų estetinis plombavimas
Po

Beveik visų dantų gydymas ir restauracija. Nuoseklus gydymo planas sudarytas per nuotolį. Visi dantys atkurti pacientei trumpam sugrįžus iš užsienio per 1 mėnesį: 17 vizitų ir 5 gydytojai.

 • Burnos higiena
 • Dantų balinimas
 • Dantų plombavimas
 • Dantų vainikėlis
 • Endodontija
 • Estetinis plombavimas
 • Protinio danties rovimas
 • Ingrida Lenkauskienė
 • Gabija Stasiūnaitė
 • Monika Vanagaitė
 • Irena Zykuvienė
 • Aistė Gigė
Paciento šypseną prieš dantų laminates
Prieš
Paciento šypsena po dantų laminačių
Prieš

Kompleksinis gydymas, kurį atliko 3 specialistų komanda:

 • Viršutinių dantenų plastika lazeriu
 • Viršutinių priekinių dantų protezavimas (dantų laminatės ir dantų vainikėliai)
 • Šoninių ir priekinių apatinių dantų funkcinis ir estetinis plombavimas
Po

Gydymo metu atstatyta:

 • Nudilusių dantų anatomija
 • Kramtymo funkcija
 • Estetikos funkcija
 • Dantenų plastika
 • Dantų laminatės
 • Dantų protezavimas
 • Dantų vainikėlis
 • Estetinis plombavimas
 • Irena Zykuvienė
 • Algimantė Lošytė – Jančė
 • Jolanta Leškevičiūtė
Estetinis plombavimas bei dantų balinimas šypsena prieš
Prieš
Estetinis plombavimas bei dantų balinimas šypsena po
Prieš

Suteikėme kompleksinį gydymą:

 1. Dantų tiesinimas kapomis padėjo išspręsti dantų eilių trūkumus.
 2. Teliko nevienodas kelių priekinių dantų ilgis, kurį lėmė kaulo alveolės ir dantų anatomija.
 3. Dantų spalvą atkūrė dantų balinimas „Philips Zoom”.
 4. Estetinis plombavimas padėjo atstatyti 6 priekinių viršutinių dantų ilgį ir formą.
Po

Dantų balinimas ir estetinis plombavimas tapo baigiamuoju akcentu po dantų tiesinimo. Atkurtoji šypsena – tiesi, lygi, puošianti baltais ir simetriškais dantimis!

 • Dantų balinimas
 • Dantų tiesinimas
 • Estetinis plombavimas
 • Kapos
 • Agnė Kerienė
 • Jolita Šlapšienė
 • Algimantė Lošytė – Jančė
Priekiniai dantys po dantų tiesinimo prieš estetinį plombavimą
Prieš
Priekiniai dantys po dantų tiesinimo ir estetinio plombavimo
Prieš

Priekiniai dantys buvo tarsi „užlipę“ vienas ant kito, buvo kitų nedidelių sąkandžio problemų.

 

Po

Kompleksinį gydymą, kuris sugrąžino visų dantų estetiką, sudarė:

 • Dantų tiesinimas kapomis ir pasiekto rezultato užtvirtinimas retenciniais aparatais
 • Dantų balinimas Philips Zoom
 • Vieno viršutinio danties estetinis plombavimas
 • Dantų balinimas
 • Dantų tiesinimas
 • Estetinis plombavimas
 • Kapos
 • Agnė Kerienė
 • Algimantė Lošytė – Jančė
 • Jolita Šlapšienė

Estetinis plombavimas: atsiliepimai

Gydymo, kurį sudaro estetinis plombavimas, atsiliepimai rodo, kad rezultatas viršija pacientų lūkesčius – jų šypsenos atrodo lyg geresnė tikrosios šypsenos versija.

Tikrų profesionalų komanda. Atidumas menkiausioms smulkmenoms, besąlygiškas dėmesys pacientui. O jeigu jūs gydytojos Algimantės rankose – būkite ramūs, jūsų lūkesčiai bus išpildyti su kaupu.

J.

Dėkoju odontologei Aistei Gigei už profesionalų, gerą darbą, šiltą ir nuoširdų bendravimą. Rekomenduoju!

G.

Labai didelis ačiū visam dirbančiam personalui bei nuostabiai daktarei Algimantei. Nerealiai atlieka savo darbą, labai kruopščiai bei nepriekaištingai. Išpildė visus lūkesčius. Džiaugiuosi, jog pasirinkau šią kliniką ir vykau net iš Vilniaus.

L.

Estetinis plombavimas: kaina

Investicija į estetinį plombavimą yra mažesnė nei renkantis kitą dantų restauracijos metodą:

 • Gydymo, kurį sudaro vieno danties estetinis plombavimas, kaina Kaune yra nuo 160 – 250 eurų.
 • Gydymo, kurį sudaro nuskilusio danties atstatymas, kaina yra nuo 160 – 250 eurų.
 • Galutinė gydymo, kurį sudaro dantų estetinis plombavimas, kaina priklauso nuo gydymo apimties (dantų skaičiaus).
 • Priekinio danties estetinis plombavimas kainuoja daugiau nei krūminio danties atkūrimas.

Finansavimo būdai

Dantų gydymui galite pasitelkti vieną iš trijų finansavimo būdų: medlizingą, sveikatos draudimą ar TLK kompensaciją.

Dažniausiai klausiate

Registruokitės vizitui

Rezultatų nerasta