Dantų laminatės ekrane ir odontologė ortopedė Jolanta Leškevičiūtė

„Man svarbiausia – bendradarbiauti su pacientu, pamatyti jo emociją ir išgirsti atgalinį ryšį. Tai padeda sudaryti optimalų gydymo planą, kuris geriausiai tinka pacientui dabar ir ilgalaikėje perspektyvoje.“

Jolanta Leškevičiūtė

Gydytoja odontologė – ortopedė

Gydytoja odontologė – ortopedė Jolanta Leškevičiūtė specializuojasi atliekant įvairios apimties dantų restauracijas: nuo pavienių vainikėlių iki visų dantų atkūrimo.

Šios patyrusios gydytojos ekspertizės sritys – priekinių dantų atkūrimas dantų laminatėmis ir visos burnos kramtymo funkcijos atkūrimas protezais ant nuosavų dantų ir implantų.

Odontologė – ortopedė Jolanta Leškevičiūtė yra atkūrusi daugybę šypsenų įvairiais, net ir sudėtingais atvejais, kai pacientai dėl buvo praradę viltį turėti sveikus dantis.

Dantų funkcija ir estetika

Atlikti darbai ir procedūros ikona

Gydymo planai

15 metų patirtis

Registruotis konsultacijai

Odontologė ortopedė Jolanta Leškevičiūtė su fotoaparatu
  • Dantų protezavimas
  • Dantų protezai ant keturių implantų
  • Dantų laminatės
  • Vaikų dantų protezavimas

Odontologė – ortopedė Jolanta Leškevičiūtė ypač domisi ir tobulinasi priekinių dantų atkūrime, taikant skaitmeninį šypsenos modeliavimą ir minimalią invaziją. Jos dėmesio centre – estetinis protezavimas bemetalėmis restauracijomis. Tai – šypsenos atkūrimo metodas, kai naudojamos cirkonio keramikos dantų laminatės ir dantų vainikėliai.

Jolanta Leškevičiūtė baigė Kauno medicinos universiteto odontologijos magistro studijas (2009 metais), suteikusias gydytojo odontologo profesinę kvalifikaciją. 2013 metais šiame universitete ji baigė ortopedinės odontologijos rezidentūrą ir įgijo odontologės – ortopedės specialybę.

Tobulindama savo įgūdžius, ji baigė 35 skirtingus profesinės kvalifikacijos kursus Lietuvoje ir užsienyje, pristatė mokslinį straipsnį apie patologinio dantų nusidėvėjimo ortopedinį gydymą.

Licencijos Nr.:

Gydytojos odontologės licenzijos Nr. OPL-03479
Gydytojos odontologės – ortopedės licenzijos Nr. OPL-04383

Kalbos:

Lietuvių, anglų

Narystės

  • Lietuvos Respublikos odontologų rūmai

  • Lietuvos odontologų ortopedų draugija

Patirtis

  • Privati praktika

    Odontologijos klinika Kaune „Geras odontologas“

Ką kalba mūsų pacientai?

Jau 30 metų džiuginame puikiais rezultatais!

Gyd. Jolanta Leškevičiūtė ir Algimantė Lošytė-Jančė yra savo srities profesionalės, ačiū už nuostabią šypseną. Didžiausios rekomendacijos!

G.

Geras odontologas komanda, tai kažkas nerealaus. Ačiū už profesionalumą! Smagu, kad galima viską rasti po vienu stogu. Gydytojos Algimantė ir Jolanta išvis nerealios savo srities profesionalės, atsakė į visus rūpimus klausimus, kruopščiai ir kokybiškai atliko visą gydymą, dėl kurio atgavau nuostabią šypseną. Labai labai rekomenduoju!

E.

Labai ačiū Geras odontologas komandai už profesionalumą ir puikius gydymo rezultatus! Įstaigą rekomendavo kolegos, nepatingėjome atvykti iš Vilniaus.

A.

Paslaugos

Kiti gydytojai

Čia dirba gydytojai iš pašaukimo!

Registruokitės vizitui

Rezultatų nerasta