Apie mus

Jau 30 metų rūpinamės
Jūsų šypsenomis

„Geras odontologas“ jūsų dantų gydymu rūpinasi taip, kad galėtumėte dalintis – mano odontologas yra geras.

Misija

Kuriame pasitikėjimu grįstą santykį ir saugią aplinką, kurioje profesionaliu gydymu, patirtimi ir technologijomis padedame išsaugoti sveiką ir autentišką šypseną.

Vizija

Siekiame rūpintis jūsų dantų gydymu taip, kad galėtumėte dalintis – mano odontologas yra geras. Norime tapti jūsų patarėju visais dantų sveikatos klausimais ir suteikti tinkamiausią dantų gydymą visais jūsų gyvenimo etapais.

Suteikiame visą dantų gydymą

Odontologijos klinika Kaune „Geras odontologas“ teikia visas funkcinės odontologijos, estetinės odontologijos ir implantologijos paslaugas.

Suteikiame visą dantų gydymą vienoje vietoje. Rūpinamės dantų sveikatos klausimais visais jūsų ir jūsų šeimos gyvenimo etapais. Čia besigydant, jums nebereikia kitur ieškoti papildomų paslaugų.

Geras odontologas registratūra
Geras odontologas laukiamasis

Subūrėme patyrusių odontologų komandą

Mūsų komandoje – tik patyrę gydytojai odontologai ir savo srities ekspertai. Daugelis jų yra sukaupę ilgesnę nei 10 metų patirtį ir kasmet tobulina savo įgūdžius.

Dėl gydytojų patirties, aukštos kvalifikacijos ir profesinės etikos kiekvienu atveju suteikiame tinkamiausią burnos ligų ir dantų gydymą.

Mūsų komanda

Čia dirba gydytojai iš pašaukimo!

Integravome naujausias technologijas

Apjungiame tai, kas svarbiausia – gydytojų odontologų patirtį ir technologijų pažangą.

Per 30 veiklos metų technologijoms skiriame išskirtinį dėmesį. Tapome pirmąja Kaune visiškai skaitmenizuota klinika, technologijas įdiegėme kiekviename gydymo etape.

Dėl skaitmenizuotų technologijų burnos ligų ir dantų gydymą atliekame greičiau ir tiksliau.

Kompiuterio stalas su kompiuteryje matoma dantų rentgeno nuotrauka
Odontologė endodontologė Monika Vanagaitė

Skiriame nuoširdų dėmesį ir rūpestį

Mes žinome – technologijos yra vertingos tik tuomet, kai jomis naudojasi patyręs ir dėmesingas specialistas.

Todėl nuoširdžiai rūpinamės kiekvienu, kuris kreipiasi į kliniką. Drauge siekiame sėkmingo rezultato, užtikriname sklandžią gydymo eigą ir suteikiame skubią pagalbą.

Patyrę nuoširdų dėmesį ir rūpestį, pacientai grįžta gydytis į mūsų odontologijos kliniką šeimomis ir netgi kartomis.

Ką kalba mūsų pacientai?

Jau 30 metų džiuginame puikiais rezultatais!

Užeini ir supranti, kad visiems rūpi tavo net ir mažos dantukų problemos, nuo administratorės iki gyd. odontologės ir viso personalo. Pasiūlyti keli sprendimo būdai leidžia pačiam laviruoti ir apsispręsti tiek laiko, ilgaamžiškumo ir pinigine prasme. Šaunus kolektyvas!

G.

Rekomenduoju šią kliniką kaip vieną iš geriausių. Buvau maloniai priimta kiekvieną apsilankymą. Norėjau per trumpą laiką susitvarkyti visas problemas ir abejojau, ar tai bus įmanoma. Sužavėjo gydytojos Irenos patirtis ir sugebėjimai. Sudėtingas danties traukimas užtruko gan trumpai ir užgijo greitai. Lankiausi pas daugelį dantistų ir galiu užtikrinti, kad nebenoriu daugiau niekur kitur kreiptis, tik į šią kliniką.

N.

Sakyčiau, pati geriausia dantistė. Dabar naujoj vietoj nuo automobilio iki kėdės viskas pritaikyta neįgaliesiems, nei vieno slenkstuko. Įranga vis naujinama. Labai bijau dantistų, tai visada nuskausmina ir pataiso ilgam. Taisom visa šeima, žmona, vaikai. Jau tapo kaip ir šeimos dantistė.

T.

Kol neapsilankiau Irenos Zykuvienės odontologijos klinikoje, net neįsivaizdavau, kad Lietuvoje gali būti tokios aukštos kultūros ir profesionalumo klinika su šauniais odontologais. Labai ačiū šiai klinikai. Rekomenduoju visiems čia apsilankyti.

E.

Tikrai nemaniau, kad apskritai iš gydytojų tokio rūpesčio įmanoma sulaukti, todėl esu be galo dėkinga šiai komandai už nuoširdumą, pagalbą ir rūpestį, kurį iš jos gavau. Man teko pakankamai dažnai ir šiltai su šia klinika susipažinti iš vidaus, kažkuriuo metu net jausdavausi kaip namie. Labai ačiū už tokį nerealiai stiprų palaikymą, komunikuojant su gydytojais ir rūpestį viso gydymo metu.

L.

Sukūrėme jaukią aplinką

Mums svarbu, kad jūsų vizitas klinikoje „Geras odontologas“ būtų patogus nuo pat pirmojo žingsnio.

Dviejų aukštų klinikoje yra erdvu ir patogu. Jaukumą kuria meno kūriniai ir žaliosios augalų salos. Gydymui skirtuose kabinetuose – ergonomiška aplinka ir akiai malonios spalvos.

Patogumo suteikia nemokama automobilių statymo aikštelė, skirta klinikos pacientams.

Gero odontologo laukiamojo oranžinės kėdės
Geras odontologas įėjimas neįgaliesiems

Teikiame gydymą neįgaliesiems

Rūpinomės, kad klinikoje lengvai ir sklandžiai galėtų judėti neįgalieji. Pirmajame klinikos aukšte viskas pritaikyta judėjimui su vežimėliu ar vaikštyne: įėjimas į patalpas, erdvūs koridoriai, gydymo ir rentgeno diagnostikos kabinetai.

Geras odontologas stovėjimo aikštelė

Dažniausiai klausiate

Registruokitės vizitui

Rezultatų nerasta