Grįžti į
Vaikų dantų gydymas

Vaikų dantų protezavimas

Vaikų dantų protezavimas – tai dantų funkcijos atkūrimas, atstatant prarastus danties kietuosius audinius. Vaikų dantų protezavimas mūsų klinikoje yra kompensuojamas Valstybinės ligonių kasos lėšomis.

Registruotis konsultacijai

Dantų protezavimas vaikams iki 18 metų

Dantų protezavimas vaikams iki 18 metų kompensuojamas tuomet, kai nustatoma kompensavimo teisė, protezavimo pagrįstumas ir dantų būklė. Kai dantų protezavimas yra pagrįstas (dažniausiai taip ir būna), vaikams iki 18 metų laukti eilėje dėl kompensacijos nereikia.

Mūsų klinikoje Kaune dantų protezavimas vaikams iki 18 metų yra kompensuojamas pagal sutartį su Valstybine ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos.

Tai paprasta procedūra, kurią atlieka odontologas – ortopedas arba klinikos administratorė:

  • Vaiko duomenys suvedami į Elektroninę sveikatos paslaugų sistemą;
  • Netrukus vaikui, jo tėvams ar globėjams atsiunčiamas e. pranešimas apie teisę gauti kompensaciją;
  • Kompensacija reikia pasinaudoti per 3 metus nuo teisės gauti kompensaciją įgijimo.

Norėdami gauti gydymą, kurią sudaro dantų protezavimas vaikams iki 18 metų, registruokitės vizitui pas mūsų gyd. odontologą – ortopedą.

Išsamiau apie dantų protezavimo vaikams kompensaciją skaitykite Valstybinės ligonių kasos puslapyje.

Ortopedė Eglė Viliuvienė ir dantų laminatės kompiuterio ekrane
Ortopedė Eglė Viliuvienė ruošiasi dantų skenavimui

Pakartotinis dantų protezavimas vaikams

Pakartotinai dantų protezavimas vaikams gali būti kompensuojamas ne anksčiau nei po 3 metų nuo pasinaudojimo pirmąja kompensacija.

Nepilnamečiams yra taikoma išimtis, kai pakartotinis dantų protezavimas yra kompensuojamas anksčiau, nelaukiant trejų metų pertraukos nuo pirmojo gydymo:

  • Kai vaikai po protezavimo susirgo ir gydosi onkologinę veido ar žandikaulių ligą, ir jų kramtymo funkcija neužtikrinama.

Nepilnamečiai, kurie pakartotinai gavo teisę kompensacijai, ja taip pat turi pasinaudoti per 3 metus. Daugiau apie pakartotinę kompensaciją vaikams skaitykite Valstybinės ligonių kasos puslapyje.

Norėdami gauti gydymą, kurią sudaro pakartotinis vaikų dantų protezavimas, registruokitės vizitui pas gyd. odontologą – ortopedą.

Dantų protezavimas nepilnamečiams: kompensuojamoji suma

Dantų protezavimas nepilnamečiams yra atliekamas protezais, kurie yra tinkami jų besivystančiai kramtymo sistemai. Kai kramtymo sistema tebesivysto, dantų atkūrimui yra taikomi laikini dantų protezai, dantų technikų laboratorijoje gaminamos keramikinės plombos (įklotai ir užklotai) arba metalo keramikos danties vainikėlis.

Kai žandikaulis ir kramtymo sistema yra susiformavusi, dantų protezavimas nepilnamečiams atliekamas nuolatiniais dantų protezais. Šiuo atveju kompensuojamoji suma siekia iki 2062,70 eurų.

Išsamiau apie kompensuojamąją sumą skaitykite Valstybinės ligonių kasos puslapyje.

Ortopedė Eglė Viliuvienė prieš konsultaciją dėl dantų laminačių

Ką kalba mūsų pacientai?

Jau 30 metų džiuginame puikiais rezultatais!

Nuostabios gydytojos, puikus aptarnavimas, švari, jauki aplinka, profesionalumas aukščiausio lygio, visą gyvenimą bijojau odontologų, čia visas baimes baigiu įveikti ir laukiu kito vizito jau be baimės. Dideliausias ačiū gyd. odontologei Irenai Zykuvienei ir visai visai jos komandai!!

K.

Jei dar neradote kur gydytis dantis, tai kreipkitės į šią odontologijos kliniką ir nepasigailėsite, labai gerai atlieka gydymą, ir kaina prieinama.

L.

Geros ir kokybiškos paslaugos. Jeigu anksčiau bijojote odontologų, laikas į Geras odontologas.

A.

Vaikų dantų gydymas: kokia yra kaina?

Registruokitės vizitui

Rezultatų nerasta