Burnos higienistė Jolita Šlapšienė atlieka burnos higieną 2

„Kai pacientai, kurių burnos higiena rūpinuosi nuo jų vaikystės, dabar atveda savo vaikus, žinau, kad tikslas įdiegti gerus higienos įpročius pasiektas. Man tai – didžiausia dovana!“

Jolita Šlapšienė

Burnos higienistė

Burnos higienistė Jolita Šlapšienė turi daugiau nei 20 metų patirtį. Profesionalią burnos higieną ji suteikė daugiau nei 1 miijonui dantų!

Jolita Šlapšienė atlieka profesionalią burnos higieną suaugusiesiems ir vaikams. Ji profesionaliai pasirūpina nuosavų, restauruotų ar breketais tiesinamų dantų priežiūra.

Burnos higienistė Jolita taip pat atlieka dantų balinimą „Philips Zoom“ sistema ir karieso gydymą „Icon“ sistema (be gręžimo).

Burnos higiena tamsi ikona

Priežiūra suteikta 1 mln. dantų!

Odontologo patirtis ikona

24 metų patirtis

Registruotis konsultacijai

Burnos higienistė Jolita Šlapšienė laiko Philips Zoom lempą 1
 • Burnos higiena
 • Dantų balinimas
 • Burnos higiena vaikams
 • Karieso gydymas „Icon“ sistema

Burnos higienistė Jolita Šlapšienė kiekvienam įkvepia motyvacijos rūpintis kasdiene burnos ir dantų priežiūra. Ji padeda suformuoti įgūdžius, išmokydama SOLO dantų valymo technikos ir parinkdama asmenines, paciento būklei tinkančias burnos priežiūros priemones.

Jolita Šlapšienė atlieka profesionalią burnos higieną, gingivitų, periodontitų gydymą, dantų balinimą ir karieso gydymą „Icon“ sistema.

Burnos higienistė Jolita taip pat specializuojasi atlikdama profesionalią burnos higieną suaugusiems pacientams ir vaikams bei paaugliams, kurie:

 • Burnoje turi dantų implantų;
 • Nešioja įvairius išimamus aparatus: dantų protezus, plokšteles, breketus ir kitus ortodontinius aparatus.

Jolita Šlapšienė įgijo burnos higienistės kvalifikaciją Kauno kolegijos Medicinos ir socialinių mokslų studijų centre, nuolat tobulinasi tarptautinėse konferencijose ir kongresuose. Mūsų klinikoje Jolita – viena ilgiausiai dirbančių komandos narių.

Licencijos Nr.:

BPL-01912

Kalbos:

Lietuvių, anglų

Narystės

 • Lietuvos Respublikos odontologų rūmai logotipas

  Lietuvos Respublikos odontologų rūmai

Patirtis

 • Geras odontologas favicon

  Odontologijos klinika Kaune „Geras odontologas“

Ką kalba mūsų pacientai?

Jau 30 metų džiuginame puikiais rezultatais!

Aptarnavimas nerealiai malonus, personalas labai draugiškas ir paslaugus, suteikia visą informaciją be jokių išvedžiojimų. Rekomenduoju šimtu dešimt procentų visiems, kuriems reikia odontologų paslaugų.

A.

Puikus aptarnavimas, švari, jauki aplinka, profesionalumas aukščiausio lygio, visą gyvenimą bijojau odontologų, čia visas baimes baigiu įveikti ir laukiu kito vizito jau be baimės.

K.

Geras aptarnavimas, o atliekamų darbų kokybė tiesiog pasaka. Didelis rūpestis pacientu, ir pirma galvojama apie jo interesus.

I.

Paslaugos

Kiti gydytojai

Čia dirba gydytojai iš pašaukimo!

Registruokitės vizitui

Rezultatų nerasta