Endodontinis gydymas su odontologe endodontologe Monika Vanagaite

„Man svarbiausia suteikti maksimaliai kokybišką gydymą, kuris pacientui keltų kuo mažiau streso. Tuo pačiu – suprantamai paaiškinti apie gydymą, jo etapus ir prognozes.“

Monika Vanagaitė

Gydytoja odontologė – endodontologė

Gydytoja odontologė – endodontologė Monika Vanagaitė yra endodontinio gydymo mikroskopu ekspertė. Jos kvalifikaciją lemia svari patirtis, aukšta kompetencija ir dalijimasis savo žiniomis universitete. Dėl gydytojos profesionalumo kolegos jai siunčia itin sudėtingus šaknų kanalų gydymo atvejus.

Endodontologė Monika Vanagaitė yra sukaupusi 18 metų gydymo patirtį ir 15 metų dėsto endodontologijos kursą Lietuvos sveikatos mokslų universitete.

Endodontija tamsi ikona

Su mikroskopu

Atliktų darbų tamsi ikona

18 metų (gydymas)

Odontologo patirtis 15 metų ikona

15 metų (dėstymas)

Registruotis konsultacijai

Monika Vanagaitė kabinete
 • Endodontija

Gydytoja odontologė – endodontologė Monika Vanagaitė išsiskiria tiksliu gydymo stiliumi ir bendradarbiavimu su pacientais.

Endodontologė Monika tiksliai, preziciškai ir metodiškai sugydo sudėtingus, siaurus, sunkiai praeinamus dantų šaknų kanalus, todėl uždegimai nebeatsinaujina. Nebent, kaip sako Monika, yra įsisenėjusių nebegrįžtamų procesų.

Monika Vanagaitė pacientams išsamiai paaiškina ligos priežastį, pasekmes ir gydymo metodiką, atidžiai stebi gydymo rezultatus. Todėl pacientai, patyrę šios gydytojos teikiamą endodontinį gydymą, daugiau nebesibaimina šaknų kanalų valymo.

Gydytojos odontologės – endodontologės kvalifikaciją Monika Vanagaitė įgijo Lietuvos sveikatos mokslų universitete 2009 metais. Prieš tai šiame universitete 2006 metais ji įgijo gydytojo – odontologo profesinę kvalifikaciją.

Endodontologė Monika Vanagaitė yra sukaupusi 18 metų gydymo patirtį ir 15 metų dėsto endodontologijos kursą Lietuvos sveikatos mokslų universitete lietuvių ir anglų kalbomis.

Studijų metu ir po jų ji pristatė 4 mokslinius pranešimus, parengė 1 mokslinį straipsnį. Monika Vanagaitė nuolat tobulinasi ir dalyvavo virš 30 skirtingų kvalifikacijos kėlimo kursų Lietuvoje ir užsienyje.

Licencijos Nr.:

OPL-03618

Kalbos:

Lietuvių, anglų, rusų

Narystės

 • Lietuvos Respublikos odontologų rūmai logotipas

  Lietuvos Respublikos odontologų rūmai

 • Lietuvos endodontologų draugija

 • Europos endodontologų draugija

Patirtis

 • Kauno medicinos akademija logotipas

  Lietuvos sveikatos mokslų universitetas

 • Geras odontologas favicon

  Odontologijos klinika Kaune „Geras odontologas“

Ką kalba mūsų pacientai?

Jau 30 metų džiuginame puikiais rezultatais!

Nuostabiai maloni administratorė ir puiki gydytoja Monika Vanagaitė!!!! Didžiausios rekomendacijos!

M.

Labai ačiū Geras odontologas komandai už profesionalumą ir puikius gydymo rezultatus! Įstaigą rekomendavo kolegos, nepatingėjome atvykti iš Vilniaus.

A.

Geros ir kokybiškos paslaugos. Jeigu anksčiau bijojote odontologų, laikas į Geras odontologas.

A.

Paslaugos

Endodontija ikona
Endodontija

Kiti gydytojai

Čia dirba gydytojai iš pašaukimo!

Registruokitės vizitui

Rezultatų nerasta