Anesteziologė reanimatologė Natalja Rudnikevič

„Mano pagrindinis rūpestis – kad dantų gydymas sedacijoje būtų komfortabilus ir nekeltų streso.“

Natalja Rudnikevič

Gydytoja anesteziologė – reanimatologė

Anesteziologė – reanimatologė Natalja Rudnikevič yra itin profesionali ir patyrusi gydytoja. Ji turi beveik 40 metų gydymo patirtį anesteziologijos ir reanimatologijos srityje.

 

Mūsų klinikoje Natalja priklauso chirurginio gydymo komandai. Jai dalyvaujant, atliekame dantų gydymą su sedacija. Dažniausiai su sedacija atliekamos šios procedūros: danties (dantų) rovimas, dantų implantacija, kaulo priauginimas ir sinuso pakėlimas.

Burnos chirurgija tamsi ikona

Specializacija burnos chirurgijoje

Odontologo patirtis 35 metai ikona

35 metų patirtis

Registruotis konsultacijai

Anesteziologė Natalja Rudnikevič viduryje su komanda
 • Dantų gydymas su sedacija
 • Burnos chirurgija
 • Kaulo priauginimas
 • Sinuso pakėlimas
 • Dantų implantai

Gydytoja anesteziologė – reanimatologė Natalja Rudnikevič yra dėmesinga pacientų poreikiams ir jų individualiai situacijai. Ji nuoširdžiai ir atsakingai rūpinasi, kad žmogus gydymo metu jaustųsi saugiai ir komfortabiliai.

 

Natalja Rudnikevič įgijo gydytojos kvalifikaciją Kauno medicinos instituto Gydomajame fakultete 1982 metais. Ji dalyvavo virš 20 profesinių kursų Lietuvoje ir užsienyje, skaitė mokslinius pranešimus konferencijose Lietuvoje. Gydytoja ilgą laiką dirbo Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikose.

 

Mūsų klinikoje Natalja Rudnikevič dirba burnos chirurgijos komandoje kartu su burnos, veido ir žandikaulių chirurge Indre Zykute – Bružiene, burnos chirurgu Abdulla Varonecku ir odontologo padėjėja Ingrida Lenkauskiene. Šių specialistų komanda rūpinasi, kad dantų gydymas su sedacija būtų sklandus ir efektyvus.

Licencijos Nr.:

MPL-13324

Kalbos:

Lietuvių, rusų

Narystės

 • Lietuvos anesteziologų – reanimatologų draugija

 • Anesteziologijos klubas

Patirtis

 • LSMU Kauno klinikos

 • Geras odontologas favicon

  Odontologijos klinika Kaune „Geras odontologas“

Paslaugos

Dantų gydymas su sedacija ikona
Dantų gydymas su sedacija

Ką kalba mūsų pacientai?

Jau 30 metų džiuginame puikiais rezultatais!

Tikrai nemaniau, kad apskritai iš gydytojų tokio rūpesčio įmanoma sulaukti, todėl esu be galo dėkinga šiai komandai už nuoširdumą, pagalbą ir rūpestį, kurį iš jos gavau. Labai ačiū už tokį nerealiai stiprų palaikymą, komunikuojant su gydytojais ir rūpestį viso gydymo metu.

L.

Nuostabios gydytojos, puikus aptarnavimas, švari, jauki aplinka, profesionalumas aukščiausio lygio, visą gyvenimą bijojau odontologų, čia visas baimes baigiu įveikti ir laukiu kito vizito jau be baimės.

K.

Geras odontologas komanda, tai kažkas nerealaus. Ačiū už profesionalumą!

E.

Kiti gydytojai

Čia dirba gydytojai iš pašaukimo!

Registruokitės vizitui

Rezultatų nerasta