Grįžti į
Dantų balinimas

Dantų balinimas „Philips Zoom“

Dantų balinimas „Philips Zoom“ – tai dantų balinimo sistema, kurią sudaro ofisinis dantų balinimas vieno vizito klinikoje metu ir dantų balinimas kapomis namuose dvi savaites po procedūros klinikoje. Rezultatas – keliais atspalviais šviesesni dantys ir jokio dantų jautrumo.

Registruotis konsultacijai

Saugus dantų balinimas

Dantų balinimas „Philips Zoom“ paneigia visas išankstines nuostatas. Tai itin saugus dantų balinimas, sukurtas pagal unikalų metodą. Jo veikimo principas yra pagrįstas efektyvia vandenilio peroksido koncentracija, jos poveikį sustiprinančia ultravioletine šviesa ir amorfinio kalcio fosfato poveikiu dantų jautrumui.

Šis metodas padeda įveikti sudėtingus pakitusios dantų spalvos atvejus ir tuo pačiu išvengti dantų jautrumo. Dantų balinimas „Philips Zoom“ atliekamas vandenilio peroksidu, kuris atitinka naujausią ES kosmetikos direktyvą.

Philips Zoom dantų balinimas ir procedūra su lempa

Efektyviausias dantų balinimas

Dantų balinimas „Zoom“ yra neabejotinai efektyviausias dantų balinimas. Jo poveikį užtikrina 3 veikliųjų medžiagų derinys:

  • Neutralaus pH balinantis gelis ir jo veiklioji medžiaga – 6% vandenilio peroksidas. Jis išbalina išorines ir vidines dantų emalio dėmes.
  • Ultravioletinė LED lempos šviesa, kuri aktyvuoja balinimo gelį ir sustiprina jo poveikį.
  • Kalcio jonai (amorfinis kalcio fosfatas), esantys balinimo gelio sudėtyje. Jie užpildo dentino kanalėlius ir sumažina tokius simptomus kaip dantų jautrumas. Taip pat užpildo dantų paviršiaus mikroskopinius defektus, taip suteikdami lygumo ir blizgesio emaliui.
Dantų balinimo procedūra odontologijos klinikoje 2

Kaip atliekamas dantų balinimas „Philips Zoom“ sistema?

Dantų balinimas „Philips Zoom“ sistema atliekamas dviem etapais:

 • Ofisinis dantų balinimas: 2 valandų trukmės vizitas klinikoje;
 • Dantų balinimas kapomis namuose: trumpos procedūros namuose 1 – 2 savaites po vizito klinikoje.

Kaip atliekama dantų balinimo procedūra klinikoje?

Klinikoje atliekama svarbiausia dantų balinimo procedūra. Jai pakanka vieno vizito, ir ji trunka 2 valandas:

 • Būsimo rezultato įvertinimas. Remiantis spalvų skale, kartu su burnos higieniste įvertinamas esama dantų spalva ir planuojamas pokytis.
 • Veido apsauga. Lūpos, burnos gleivinė ir dantenos yra izoliuojamos, akys apsaugomos apsauginiais akiniais.
 • Dantų balinimas: dantys padengiami 1 – 2 mm storio balinamojo gelio sluoksniu. Balinimo gelis yra aktyvuojamas ultravioletine šviesa. Balinimo ciklas trunka 15 minučių ir kartojamas 3 – 4 kartus.
 • Dantų nujautrinimas. Procedūros pabaigoje dantys padengiami nujautrinančiu geliu.

Po profesionalios procedūros klinikoje dantų balinimas pratęsiamas namuose.

Higienistė Jolita ruošia dantų kapas balinimui

Dantų balinimo gelis kapoms

Dantų balinimo gelis kapoms „Zoom Day White“ yra vienintelis vartojimui namuose skirtas produktas, kurių sudėtyje yra amorfinio kalcio fosfato, kalio nitrato ir fluorido. Šios sudedamosios dalys mažina dantų jautrumą, saugo emalį, dantims suteikia natūralaus blizgesio.

Amorfinis kalcio fosfatas, esantis dantų balinimo gelio sudėtyje, veikia šiuo principu:

  • Įsiskverbia į danties audinius balinimo metu;
  • Užpildo atvirus dentino kanalėlius ir mažina dantų jautrumą;
  • Suformuoja paviršinį sluoksnį, kuris padengia nelygumus, todėl dantys tampa lygūs ir blizgūs.
Dantų balinimo kapos ir Philips Zoom rinkinys

Kaip atliekamas dantų balinimas kapomis namuose?

„Philips Zoom“ paslaugos paketą sudaro kabinetinis dantų balinimas ir namų vartojimui skirtos palaikomosios priemonės: kapos dantų balinimui, dėžutė kapoms ir dantų balinimo gelis kapoms (2 švirkštai). Dantų balinimas kapomis namuose sustiprina klinikoje atliktos procedūros poveikį.

Dantų balinimas kapomis Kaune veikiančioje klinikoje „Geras odontologas“ atliekamas pagal „Philips Zoom“ rekomendacijas. Vieną – dvi savaites po procedūros dantų balinimo kapos nešiojamos kasdien po 30 minučių. Jei iki tol nebuvo darytos jokios balinimo procedūros, dantys tampa pastebimai baltesni per pirmąsias septynias dienas.

„Philips Zoom“ dantų balinimas: kaip veikia danties audinį?

Daugeliui jūsų rūpi, kaip balinimo veikliosios medžiagos veikia danties audinį. „Philips Zoom“ dantų balinimas ir jam naudojamų medžiagų poveikis vyksta trimis pakopomis:

 • Vandenilio peroksidas išskiria hidroksilo radikalus, kurie įsiskverbia į emalį ir dentiną.
 • Hidroksilo radikalai reaguoja su organinės kilmės dažo molekulėmis danties viduje.
 • Organinės kilmės dažo molekulės tampa šviesesnės arba visai bespalvės.

Šių veikliųjų medžiagų poveikis danties struktūrai yra saugus:

 • Danties struktūra išlieka nepakitusi, o organinės kilmės pigmentinės dalelės tampa šviesesnės.
 • Balinamojo gelio pH yra neutralus, todėl nepažeidžiama emalio struktūra ir nesukeliama demineralizacija.
 • Kalcio jonai stiprina danties struktūrą.

Šių veikliųjų medžiagų poveikis burnos gleivinei taip pat yra saugus: procedūros metu minkštieji audiniai yra izoliuojami ir apsaugomi nuo sudirginimo.

Dantų balinimo kapos
Asmeninės burnos higienos priemonės

Kaip pasiruošti dantų balinimui?

Prieš dantų balinimą turi būti atlikta profesionali burnos higiena: nuo dantų paviršių pašalintos minkštosios apnašos ir dantų akmenys. Tai užtikrina geriausią rezultatą.

Bendra burnos sveikata turi būti gera – dantys turi būti sveiki, o dantenos nepažeistos uždegimo. Jei nustatomas dantenų uždegimas, dantų balinimą reikia atidėti, kol jis bus sugydytas.

Registruokitės vizitui

Atlikti darbai

Dantų balinimas kapomis: atsiliepimai

Tyrimai rodo, jog iš 500 pacientų, kuriems buvo atliktas dantų balinimas „Philips Zoom“ (ofisinis dantų balinimas ir dantų balinimas kapomis namuose), net 96 proc. liko labai patenkinti procedūra ir gautais rezultatais.

Noriu padėkoti visai klinikos komandai už jau turimą svajonių šypseną, kelias iki jos buvo pakankamai greitas ir sklandus. Užtrukau tik metus ir 6 mėnesius, per juos buvo nesuskaičiuojamas kiekis vizitų ir konsultacijų. Kiekvienas apsilankymas klinikoje buvo labai laukiamas, nes žinojau, kad sulig kiekvienu apsilankymu esu vis arčiau savo svajonių šypsenos.

M.

Įvyko dar vienos svajonės išsipildymas. Noriu tarti didelį ačiū odontologijos klinikai Geras odontologas. Jūs kuriate neįtikėtiną grožį.

I.

Tikrų profesionalų komanda. Atidumas menkiausioms smulkmenoms, besąlygiškas dėmesys pacientui.

J.

„Philips Zoom“ dantų balinimas: kaina

Dažniausiai klausiate

Registruokitės vizitui

Rezultatų nerasta