Grįžti į
Dantų implantai tamsi ikonaDantų implantai

„Thommen“ dantų implantai

„Thommen“ dantų implantai – tai unikali dantų implantų sistema, apjungianti šveicarišką kokybę, inovatyvų dizainą ir paprastą pritaikymą gydymui. „Thommen“ dantų implantai pasižymi labai aukštais prigijimo rodikliais.

Registruotis konsultacijai

Dantų implantų gamintojai

Dantų implantacija – tai dantų gydymas, kuris odontologijoje yra vienas veiksmingiausių ir lengviausiai prognozuojamų. Gydymo sėkmė priklauso nuo gydytojo profesionalumo, tikslaus gydymo planavimo ir kokybės, kurią suteikia dantų implantai. Kad dantų implantacija būtų ilgaamžė, yra būtina visų šių veiksnių sinergija.

Mūsų odontologijos klinika Kaune rūpinasi, kad visiems pacientams būtų suteikta aukštos kokybės dantų implantacija. Todėl gamintojai (tiekėjai) ir jų gaminami dantų implantai yra kruopščiai atrenkami. Visi gamintojai, kurių implantais atliekamas gydymas, užtikrina aukštą kokybę, aukštus prigijimo rodiklius ir ilgaamžį rezultatą.

Konsultacija su Indre Zykute Bružiene dėl chirurginio gydymo

„Thommen“ dantų implantai: privalumai

Vienas iš šių gamintojų – tai „Thommen Medical“. „Thommen“ dantų implantai ir jų gamyba yra paremta daugiau nei 35 metų klinikine patirtimi, nuolat bendradarbiaujant su geriausiais gydytojais ir akademine bendruomene. Šių dantų implantų sistema kuriama remiantis moksliniais ir klinikiniais tyrimais bei technologijų pažanga.

„Thommen“ dantų implantai pasižymi:
  • Tikslia, lanksčia ir paprasta naudoti dantų implantų sistema
  • Paciento ir gydytojo laiką taupančiais sprendimais
  • Implantų biologiniu suderinamumu su kaulu
  • Labai aukštais prigijimo rodikliais
  • Mechaniniu implantų stabilumu
  • Patentuotomis medžiagomis
  • Plačiomis protezavimo galimybėmis įvairioms klinikinėms situacijoms

„Thommen“ dantų implantai ir jų universalumas atsiskleidžia situacijose, kurios pacientui ne visuomet yra akivaizdžiai matomos. Pavyzdžiui, „Thommen“ protezavimo komponentai yra tinkamai bet kuriai „Thommen“ dantų implantų rūšiai ar dydžiui. Be to, visa dantų implantų sistema naudoja tokią pačią jungtį, jungiančią danties implantą su vienu iš protezavimo komponentų (abatmentu). Dėl šių sprendimų burnos chirurgas turi laisvę pacientui parinkti idealiai jo klinikinei būklei pritaikytą kombinaciją.

„Thommen“ dantų implantas: patentuoti sprendimai

„Thommen“ dantų implantai ir jo sistema apjungia net kelis patentuotus sprendimus:

  • Patentuotas implanto paviršius: antimikrobinis, mažinantis infekcijos riziką, užtikrinantis greitą ir patikimą implanto integraciją į kaulą;
  • Patentuota implanto atrama, užtikrinanti mechaninį stabilumą ir apsauganti nuo implanto iškritimo rizikos;
  • Patentuota implanto gijimo galvutė, gerinanti minkštųjų audinių adaptaciją ir mažinanti biologinių komplikacijų (kurių viena – periimplantitas), riziką.

Kas yra „Thommen“?

„Thommen Medical“ yra šveicarų įmonė, kurianti ir vystanti dantų implantus daugiau nei 35 metus. Tai šeimos verslas, nuo pat pradžios užsiimantis tik viena veikla – gamyba, kurią sudaro dantų implantai ir dantų implantų sistema.

„Thommen Medical“ tikslas – gydytojams ir pacientams kurti sistemą, kurią sudaro maksimaliai geri dantų implantai. Siekdama šio tikslo, įmonė remiasi keliais pagrindiniais principais: šveicariškas gamybos tikslumas, nuosekli gamybos kontrolė ir bendradarbiavimas su stipriausiais dantų atkūrimo ekspertais iš viso pasaulio.

„Thommen“ dantų implantai yra gaminami įmonei priklausančioje gamykloje Grenchene, Šveicarijoje. Šiuo metu vienas didžiausių įmonės akcininkų yra Šveicarijos farmacijos kampanija „Novartis International AG“.

Thommen implantai

Registruokitės vizitui

Dantų implantai: atsiliepimai

Gydymo, kurį sudaro dantų implantai, atsiliepimai rodo, kad pacientai vertina gydymo kokybę, profesionalumą ir sėkmingą rezultatą. Po gydymo jie džiaugiasi visaverte dantų funkcija: šypsosi be gėdos ir kramto be skausmo.

Pati geriausia klinika, o taip pat ypač profesionalūs gydytojai, chirurgai, personalas. Ačiū jiems jau 23 metai.

E.

Ypatingai noriu padėkoti burnos, veido ir žandikaulių chirurgei Indrei Zykutei-Bružienei ir odontologei Aistei Gigei už sugrąžintą šypseną.

R.

Puikūs specialistai. Nuoširdžiai atsidavę savo darbui!

D.

„Thommen“ dantų implantai: kaina

Dantų atkūrimo, kurį sudaro „Thommen“ dantų implantai, kaina priklauso nuo gydymui naudojamų implantų skaičiaus. „Thommen“ vieno danties implanto kaina yra 780 eurų.

Finansavimo būdai

Dantų gydymui galite pasitelkti vieną iš trijų finansavimo būdų: medlizingą, sveikatos draudimą ar TLK kompensaciją.

Registruokitės vizitui

Rezultatų nerasta