Grįžti į
Dantų implantai tamsi ikonaDantų implantai

„Medentika“ dantų implantai

„Medentika“ dantų implantai – tai titano implantai, pasižymintys ergonomiškais sprendimais, labai aukštais prigijimo rodikliais ir garantija visam gyvenimui.

Registruotis konsultacijai

Dantų implantų gamintojai

Dantų implantų gamintojai ir jų implantų kokybė – vienas iš veiksnių, dėl kurių dantų implantacija pavyksta sėkmingai. Kiti veiksniai, nuo kurių priklauso dantų atkūrimo sėkmė – tai nuoseklus paciento sveikatos ištyrimas, po jo preciziškai sudarytas ir profesionaliai įgyvendintas gydymo planas, gydytojų komandos profesionalumas ir paciento bendradarbiavimas.

Dantų implantai Kaune veikiančioje klinikoje „Geras odontologas“ atrenkami itin atidžiai. Atsižvelgiama į kokybę, prigijimo rodiklius, protezavimo galimybių įvairovę, kurią užtikrina dantų implantų gamintojai. Visi keturi gamintojai, kuriais atliekama dantų implantacija Kaune veikiančioje klinikoje, išsiskiria ypatingu dėmesiu kokybei, inovacijoms ir technologijų pažangai. Vienas iš tokių gamintojų yra „Medentika“.

Burnos chirurgas Abdulla Varoneckas konsultuoja dėl kaulo priauginimo

„Medentika“ dantų implantai: privalumai

Pagrindinis „Medentika“ privalumas – tai dantų implantacija su vokiška kokybe už prieinamą kainą. Vokiečių gamintojas „Medentika“ priklauso šveicarų „Straumann“ grupei.

Kiti privalumai, kuriais pasižymi „Medentika“ dantų implantai:
 • Preciziški sprendimai
 • Viso gyvenimo dantų implantų garantija
 • Universalios protezavimo galimybės
 • Labai aukšti prigijimo rodikliai

„Medentika“ dantų implantai gydytojams ir pacientams suteikia daugiau laisvės rinktis: dėl plataus protezavimo komponentų pasirinkimo sprendimą galima rasti kiekvienai klinikinei situacijai.

Medentika implantai

„Medentika“ dantų implantas: visoms situacijoms

Visų gamintojų dantų implantai, kuriuos naudoja mūsų odontologijos klinika Kaune, yra sėkmingai pritaikomi visose klinikinėse situacijose. „Medentika“ dantų implantai ir kitų gamintojų implantai idealiai tinka atliekant restauraciją, kai sriegiama:

 • Vieno danties implantas, o danties vainikas atkuriamas cirkonio keramikos karūnėle ant implanto;
 • Kelių dantų implantai, o danties vainikai atkuriami tiltu;
 • 4, 6 ar daugiau implantų, o trūkstamų dantų vainikai atkuriami dantų protezais („All-on-4“ metodas).

„Medentika“ dantų implantai: procedūra

Dantų implantacija – odontologinio gydymo metodas, kuris turi aiškiai nustatytą seką. Atliekant dantų restauraciją, kai taikoma „Medentika“ dantų implantas, keli implantai arba kitų patikimų gamintojų implantai, laikomasi šios sekos:

 • Nuoseklus paciento ištyrimas: burnos ertmės tyrimas skaitmeniniu 3D skeneriu, sveikatos būklės aptarimas;
 • Tikslaus gydymo plano sudarymas: kuo tikslesnė diagnostika, tuo tikslesnis planas;
 • Dantų implantacija ir jos operacija;
 • Dantų protezavimas.
Burnos chirurgė Indrė konsultuoja dėl dantų implantų
Burnos chirurgė ruošia Osstem implantus

Kas yra „Medentika“?

„Medentika“ – tai vokiečių dantų implantų gamintojas, priklausantis „Straumann“ įmonių grupei. „Medentika“ gamina preciziškai suprojektuotus dantų implantus, dantų implantų sistemas ir implantacijai būtinus tvarius komponentus, kurie yra visiškai suderinami su kitų (pagrindinių) gamintojų implantais, už pacientams prieinamą kainą.

Registruokitės vizitui

Dantų implantai: atsiliepimai

Gydymo, kurį sudaro dantų implantai, atsiliepimai rodo, kad pacientai vertina gydymo kokybę, profesionalumą ir sėkmingą rezultatą. Po gydymo jie džiaugiasi visaverte dantų funkcija: šypsosi be gėdos ir kramto be skausmo.

Pati geriausia klinika, o taip pat ypač profesionalūs gydytojai, chirurgai, personalas. Ačiū jiems jau 23 metai.

E.

Ypatingai noriu padėkoti burnos, veido ir žandikaulių chirurgei Indrei Zykutei-Bružienei ir odontologei Aistei Gigei už sugrąžintą šypseną.

R.

Puikūs specialistai. Nuoširdžiai atsidavę savo darbui!

D.

„Medentika“ dantų implantai: kaina

Dantų implantacijos, kurią sudaro „Medentika“ dantų implantai, kaina priklauso nuo restauracijai naudojamų implantų skaičiaus. „Medentika“ vieno danties implanto kaina yra 580 eurų.

Finansavimo būdai

Dantų gydymui galite pasitelkti vieną iš trijų finansavimo būdų: medlizingą, sveikatos draudimą ar TLK kompensaciją.

Registruokitės vizitui

Rezultatų nerasta