fbpx
review

Ortodontija

Ortodontijos pagalba koreguojamos dantų padėtys, kai dantys yra kreivai išdygę, susigrūdę ar ne vietoje. Ortodontija taip pat leidžia koreguoti sąkandį, kai sukandimas yra gilus ir atviras, sukandimas ir veidas – asimetriški, ar kyla problemų dėl apatinio žandikaulio sąnario.

Tinkamas ortodontinis gydymas pagerina dantų, šypsenos ir veido išvaizdą, palengvina dantų priežiūrą, mažina dantų nusidėvėjimo, karieso ir dantenų ligų riziką. Po tokio gydymo pagerėja kramtymas ir kalbos artikuliacija.

Ortodontinis gydymas mūsų klinikoje:

  • prasideda nuo išsamios gydytojo ortodonto konsultacijos ir diagnostinio tyrimo, kai atliekami rentgenologiniai tyrimai, nuimami atspaudai bei sudaromas gydymo planas;
  • taikomas pagal sudarytą gydymo planą naudojant ortodontinius treinerius, ortodontines plokšteles, breketus (metalinius, keramikinius, beligatūrinius) ar skaidrias tiesinančias kapas AIRNIVOL®;
  • taikomas įvairaus amžiaus pacientams; pasibaigus ortodontiniam gydimui, skiriami profilaktiniai vizitai ir užlaikančios plokštelės ar kiti ortodontiniai aparatai, kuriuos reikia užsidėti nakčiai gydytojo nurodytą laikotarpį, taip užtikrinant, jog ortodontinio gydymo rezultatai nenueis veltui.

Tinkamiausias laikas pradėti ortodontinį gydymą breketais yra 12-13 metų amžius, kai yra sudygę visi nuolatiniai dantys. Tam tikrais atvejais breketai taikomi ir mišriame sąkandyje, kai burnos ertmėje dar yra pieninių dantų. Ortodontinis gydymas tinkamas ir suaugusiems, tuomet tenka atsižvelgti į tam tikrus gydymo ypatumus.

Darbo valandomis registruokitės
tel.: +370 37 797 668
mob.: +370 682 10 405

arba naudokite elektroninę formą

REGISTRUOKITĖS