Patariame: ką daryti, kai skauda dantį karantine | gerasodontologas.lt

Patariame: ką daryti, kai skauda dantį karantine

Karantinas ir skausmas – sunkiai suderinami dalykai. Dalijamės patarimais, kaip elgtis, jei pajutote ūmų skausmą ar turite abejonių dėl planinių procedūrų. Sakome ne danties skausmui karantine!

  • Ką daryti, jei skauda dantį? Danties skausmą gali sukelti įvairios priežastys. Geriausia, ką galite padaryti – skambinkite mūsų budintiems gydytojams (+370 611 62336; +370 652 84832). Jie, uždavę tikslinamuosius klausimus, nustatys susirgimą ir paskirs veiksmingiausią gydymą namuose (vaistus, skalavimą ar kt.). Jei reikės – išrašys e. receptą.
  • Ką daryti, jei po endodontinio gydymo į danties kanalą yra įdėti vaistai? Danties kanale vaistai gali būti iki 2 – 3 mėnesių. Jei jokių papildomų pojūčių nėra, drauge laukiame karantino pabaigos.
  • Ką daryti, jei yra uždėtas laikinas danties vainikėlis? Drauge laukiame karantino pabaigos. Dėl laikino danties vainikėlio dantis nenulūš.
  • Ką daryti, jei buvo atlikta implantacija ir paskirta planinė protezavimo procedūra? Sulaukę karantino pabaigos, planinę protezavimo procedūrą atliksime vėliau. Po implantacijos protezavimą galima atlikti po kelių mėnesių ar netgi pusmečio.
  • Ką daryti, jei buvo atliktas sinuso pakėlimas ir paskirta planinė implantacijos procedūra? Po sinuso pakėlimo ir kaulo augmentacijos implantacija gali būti atlikta vėliau. Tai visiškai saugu. Mes būtinai Jus pakviesime šiai procedūrai, kai tik tam turėsime galimybes.
  • Ką daryti, jei iki karantino nespėjote atvykti burnos higienai? Kruopščiai valykite dantis ir tarpdančius du kartus per dieną, skalaukite gydytojo paskirtu burnos skalavimo skysčiu. Per karantiną dar kartą priminkite burnos higienos įpročius savo mažiesiems. Mes būtinai viskuo pasirūpinsime, kai viskas sugrįš į įprastas vėžes.

Būkite sveiki ir atidūs, saugokite save ir kitus!

Darbo valandomis registruokitės
tel.: +370 37 797 668
mob.: + 370 682 10405

arba naudokite elektroninę formą

REGISTRUOKITĖS