Odontologė Algimantė fotografuoja paciento dantis

„Mažiau yra daugiau! Atlikdama estetinį plombavimą, korekciją siekiu atlikti su minimalia invazija. Taip, kad išsaugočiau kuo daugiau paciento nuosavų dantų audinių.“

Algimantė Lošytė – Jančė

Gydytoja odontologė

Gydytojos odontologės Algimantės Lošytės-Jančės specializacija ir aistra – estetinė ir funkcinė odontologija. Ji siekia šypsenos atnaujinimo ir (arba) atjauninimo taikant minimalią gydymo invaziją.

Odontologė Algimantė turi ilgametės patirties, aukštą kompetenciją ir specializuotų žinių. Ji yra meistriškai įvaldžiusi visas estetinio plombavimo galimybes, kurias sudaro: priekinių dantų plombavimas, krūminių dantų atstatymas, pavienių dantų anomalijų korekcija, dantų emalio atstatymas.

Nuo 2023 metų ji veda estetinio plombavimo mokymus kitiems odontologams ir burnos higienistams.

Atliktų darbų tamsi ikona

Visi metodai

Estetinis plombavimas tamsi ikona

Minimali invazija

Odontologo patirtis 15 metų ikona

15 metų patirtis

Registruotis konsultacijai

Odontologė Algimantė Lošytė Jančė apžiūri pacientės dantis
 • Estetinis plombavimas
 • Dantų plombavimas ir gydymas
 • Estetinis plombavimas vaikams

Gydymo metu odontologė Algimantė Lošytė-Jančė didelį dėmesį skiria nuoširdaus ryšio su pacientu palaikymui. Profesionaliais patarimais ji padeda pacientams palaikyti burnos ir dantų sveikatą. Gydytoja rūpinasi, jog pacientai dantų sveikata džiaugtųsi ne tik dabar, bet ir po dešimties ar daugiau metų.

Ji domisi žmogaus laikysenos ir miego įpročių poveikiu dantų sąkandžiui bei sąkandžio poveikiu laikysenai. Šiuo tikslu gydytoja aktyviai bendradarbiauja su lengvosios atletikos rinktinės gydytojais kineziterapeutais dėl kompleksinio dantų ligų gydymo.

Algimantė yra įgijusi gydytojo odontologo kvalifikaciją Kauno medicinos universitete, yra sukaupusi 12 metų gydymo patirtį, dalyvavo virš 30 profesinių kursų. Prieš kelis metus ji dalyvavo pirmojoje Lietuvos odontologų misijoje Afrikoje.

Nuo 2023 metų odontologė Algimantė Lošytė-Jančė veda estetinio plombavimo mokymus kitiems odontologams ir burnos higienistams.

Licencijos Nr.:

OPL-03485

Kalbos:

Lietuvių, anglų

Narystės

 • Lietuvos Respublikos odontologų rūmai logotipas

  Lietuvos Respublikos odontologų rūmai

 • Baltijos funkcinės odontologijos asociacija

 • „StyleItaliano“ bendruomenė

Patirtis

 • Geras odontologas favicon

  Odontologijos klinika Kaune „Geras odontologas“

Ką kalba mūsų pacientai?

Jau 30 metų džiuginame puikiais rezultatais!

Geras odontologas komanda, tai kažkas nerealaus. Ačiū už profesionalumą! Smagu, kad galima viską rasti po vienu stogu. Gydytojos Algimantė ir Jolanta išvis nerealios savo srities profesionalės, atsakė į visus rūpimus klausimus, kruopščiai ir kokybiškai atliko visą gydymą, dėl kurio atgavau nuostabią šypseną. Labai labai rekomenduoju!

E.

Nuoširdus ačiū gydytojai Algimantei, nuostabi gydytoja, profesionali, maloni, kruopšti, labai džiaugiuosi patekusi į Algimantės rankas. Tai gydytoja profesionalė – mylinti savo darbą. Rezultatas pranoko lūkesčius.

R.

Tikrų profesionalų komanda. Atidumas menkiausioms smulkmenoms, besąlygiškas dėmesys pacientui. O jeigu jūs gydytojos Algimantės rankose – būkite ramūs, jūsų lūkesčiai bus išpildyti su kaupu.

J.

Tai buvo pats geriausias mano pasirinkimas, esu be galo laiminga Algimantės darbu! Ačiū dar kartelį.

I.

Maloni klinikos aplinka ir puikus aptarnavimas. Gydytojos odontologės Algimantės Lošytės-Jančės atliktas estetinis plombavimas pranoko lūkesčius! Smagu, kad dantys ne tik baltučiai, bet ir labai natūralios išvaizdos. Nuoširdžiai rekomenduoju!

G.

Labai didelis ačiū visam dirbančiam personalui bei nuostabiai daktarei Algimantei. Nerealiai atlieka savo darbą, labai kruopščiai bei nepriekaištingai. Išpildė visus lūkesčius. Džiaugiuosi, jog pasirinkau šią kliniką ir vykau net iš Vilniaus.

L.

Įvyko dar vienos svajonės išsipildymas. Noriu tarti didelį ačiū odontologijos klinikai Geras odontologas bei gydytojai Algimantei Lošytei-Jančei. Jūs kuriate neįtikėtiną grožį.

I.

Paslaugos

Kiti gydytojai

Čia dirba gydytojai iš pašaukimo!

Registruokitės vizitui

Rezultatų nerasta