Algimantė Lošytė-Jančė gydytoja odontologė | gerasodontologas.lt

Gydytojo dosjė

review

Algimantė Lošytė-Jančė

Gydytoja odontologė

Algimantės specializacija ir aistra – estetinė ir funkcinė odontologija. Ji siekia šypsenos atnaujinimo taikant minimalią gydymo invaziją. Gydytoja estetiniu plombavimu atkuria priekinių dantų simetriją ir harmoniją, atstato nudilusius krūminius dantis kuo mažiau paveikdama dantų audinius. Algimantės pacientai džiaugiasi, jog jų šypsenos yra atkurtos maksimaliai išsaugant natūralius dantis.

Gydymo procese Algimantė didelį dėmesį skiria nuoširdaus ryšio su pacientu palaikymui. Profesionaliais patarimais ji padeda pacientams palaikyti burnos ir dantų sveikatą ilgalaikėje perspektyvoje. Gydytoja rūpinasi, jog pacientai burnos sveikata džiaugtųsi ir po dešimties ar daugiau metų.

Ji domisi žmogaus laikysenos ir miego įpročių poveikiu dantų sąkandžiui bei sąkandžio poveikiu laikysenai. Šiuo tikslu gydytoja aktyviai bendradarbiauja su lengvosios atletikos rinktinės gydytojais kineziterapeutais dėl kompleksinio dantų ligų gydymo.

Algimantė yra įgijusi gydytojo odontologo kvalifikaciją Kauno medicinos universitete, yra sukaupusi 12 metų gydymo patirtį, dalyvavo virš 30 profesinių kursų. Prieš kelis metus ji dalyvavo pirmojoje Lietuvos odontologų misijoje Afrikoje.

Narystė:

  • Lietuvos Respublikos odontologų rūmai
  • Baltijos funkcinės odontologijos asociacija
  • „StyleItaliano“ bendruomenė

Licencijos numeris:

  • OPL-03485

Šypsenų galerija


 

Išsamiau apie šiuos dantų atkūrimo atvejus:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.4644574932245204&type=3

Darbo valandomis registruokitės
tel.: +370 37 797 668
mob.: + 370 682 10405

arba naudokite elektroninę formą

REGISTRUOKITĖS