Kontaktai:
Kęstučio g. 79-7, Kaunas LT-44299
Tel. 8 37 79 76 68
El. paštas info@domenas.lt

Darbo laikas:
I - V 8:00-18:00
Apie neatvykimą prašome informuoti

Вопрос-Ответ

Kokie yra dantų balinimo būdai?_ru
Ответ:
Dantis galima balintis namuose arba gydytojo odontologo kabinete. Dantų balinimas namuose – nesudėtingas, tačiau daugiau laiko atimantis metodas. Jei nusprendėte dantis balintis namuose, gydytojas odontologas arba burnos higienistas nuims atspaudus nuo Jūsų dantų ir dantų technikas pagamins individualias Jūsų burnai pritaikytas dantų balinimo kapas. Šios kapos – tai rezervuaras dantų balinimo geliui. Namuose dantis balinate su vandenilio arba karbamido peroksidu, kurį Jums parduoti gali tik dantų gydytojas. Šį gelį įspaudžiate į kapas ir uždedate ant dantų nakčiai. Balinimo trukmė priklauso nuo Jūsų pageidaujamo rezultato bei nuo Jūsų dantų spalvos, tai konkrečiai pasakyti gali tik burnos higienistas arba dantų gydytojas.
Dantis taip pat galima balinti gydytojo odontologo kabinete. Procedūros trukmė priklauso nuo balinamų dantų kiekio. Kiek procedūrų reikės, Jums tiksliai pasakyti gali tik burnos higienistas arba dantų gydytojas. Jūsų darbas šios procedūros metu – sėdėti išsižiojus visą darbą atliks specialistas. Dantų balinimui naudojamos didesnės koncentracijos tos pačios medžiagos.
Negyvus dantis galima balinti vidiniu balinimu, kuomet dantis balinamas iš vidaus, po laikina plomba dedant balinančią medžiagą. _ru
Efektyvumo garantija_ru
Ответ:
Dantų balinimo procedūra yra plačiai naudojama kosmetinėje stomatologijoje. Vandenilio peroksidas, aktyvusis elementas Zoom! produktuose, ilgus metus yra saugiai ir sėkmingai naudojamas dantenų ir kitų minkštųjų burnos ertmės audinių gydymui.

Balinimo procesas yra veiksminga priemonė daugumai dantų, turinčių spalvos pakitimus. Tamsesnes dėmes, ypač tokias, kurios atsiranda dėl antibiotikų vartojimo, išbalinti yra žymiai sunkiau. Baltumo atspalviai skirtingiems pacientams gali skirtis priklausomai nuo jų dantų struktūros.

Visais iškylančiais klausimais prašome kreiptis į savo odontologą. Išnaudokite savo šypsenos privalumus su Zoom! balinimo sistema.
* Kiekvienu atveju rezultatai gali būti skirtingi. Take-home rezultatai remiasi faktu, kad gelis aplikuojamas visai nakčiai. _ru


Отправить запрос

Имя
Эл. почта
Вопрос