Curaprox dantų priežiūros priemonės vaikams

Tik kelios minutės dantukų valymui, о įpročiai visam gyvenimui!

 

Vaikų dantukai yra ypač jautrūs, todėl dažnai pažeidžiami dantų ėduonies. Kai tik išdygsta pirmasis dantukas - laikas dantų šepetėliui. Šiuo jūsų vaikelio gyvenimo periodu, labai svarbu pasirinkti teisingą dantų šepetėlį. Jei dantų šepetėlio šereliai bus per kieti, galite pažeisti jautrią burnos gleivinę ir sukelti neigiamas emocijas ir prisiminimus apie dantukų valymą.

Kada vaikas turi pradėti valytis dantis savarankiškai?

 

Klausimas, kurį užduoda daugelis tėvų. Atsakymas paprastas: nuo tada, kai jūsų atžala sėkmingai įvaldė rašymo meną. Dantų valymas, kaip ir rašto mokymasis, turi būti išmoktas reguliariai ir dažnai praktikuojantis ir tėvų pareiga yra padėti savo vaikams teisingai ir netraumuojant burnos gleivinės to išmokti. Jums į pagalbą siūlome šias priemones:

 

Curaprox SENSITIVE Young dantų šepetėlis vaikams

 

Šepetėlis turi mažą galvutę, kuri pasieks net sunkiausiai prieinamas burnos vietas. Tankūs CUREN šereliai (4 kartų tankesni, nei įprasti) švelniai išvalo dantis ir lengvai juda dantenų paviršiumi. Minkštas kotelis turi specialias įpjovas, kad jūsų vaikas pratintųsi teisingai laikyti šepetėlį.

 

Curaprox vaikiškas dantų šepetėlis CK 3840 nuo pirmo dantuko

 

Prizo laimėtojas burnos higienos srityje. Sukurtas Šveicarijos Berno universitete, profesoriaus A.Liussi. Šis šepetėlis turi net 3840 vienetų minkštų šerelių. Minkšti šereliai ir guminis kotelis leidžia vaikučiui žaismingai ir saugiai mokytis pirmųjų burnos higienos įgūdžių. Curaprox šepetėlis CK 4260 turi mažą paduką, tad gali stovėti, kol jo prireiks besipliuškenančiam jūsų kūdikiui! Ergonominis dizainas idealiai tinka tiek vaikų, tiek tėvų rankoms.

                                     

Curaprox tabletės apnašų nustatymui PCA 223

 

Puikus būdas įvertinti jūsų ar jūsų vaiko pastangas. Vienos dienos apnašos nusidažys rausva spalva, o senesnės violetine. Nusidažę dantų paviršiai lengvai nuvalomi šepetėlio ir dantų pastos pagalba.