Curaprox dantų pasta ir burnos skalavimo skystis

 

Curasept skalavimo skysčiai ADS 205, ADS 212, ADS 220

Curasept dantų pastos ADS 705, ADS 712

 

Skalavimo skysčiai ir dantų pastos, kurių sudėtyje yra chlorheksidino (CHX), naudojami apnašų ir bakterijų plitimui ant dantenų ir burnos gleivinėje mažinti. Chlorheksidinas yra labai veiksmingas, nes turi ilgalaikį antiseptinį efektą, trunkantį apie 8–10 valandų. Priemonės su chlorheksidinu plačiai naudojamos gingivito ir periodontito (parodontozės) profilaktikai ir gydymui, prieš ir po chirurginių operacijų, danties traukimo, periointervencijų, po profesionalų atliktos burnos higienos procedūros, nešiojant kabes, turint implantų, karūnėlių ar tiltų.
Įprastiniai produktai, turintys CHX, turi tam tikrų šalutinių poveikių: keičia dantų ir liežuvio spalvą, džiovina gleivinės membranas ir sutrikdo skonio pojūtį.

Šveicarų kompanijos „Curasept“ profesionalų sukurtos burnos priežiūros priemonės su chlorheksidinu dėl patentuotos ADS (angl. anti discoloration system) sistemos neturi nė vieno iš šių šalutinių poveikių.
Visi „Curasept“ skalavimo skysčiai paruošti naudoti, malonaus skonio, be alkoholio, todėl nedirgina burnos gleivinės. „Curasept“ ADS dantų pastos sudėtyje yra chlorheksidino ir nėra natrio laurilsulfato (SLS) – putojimą sukeliančios medžiagos, žalingos burnos gleivinei ir mažinančios bazinį chlorheksidino efektą. „Curasept“ ADS pasta papildo burnos skalavimo skysčio naudojimo efektą ir veikia antibakteriškai.
Profilaktika.

„Curasept“ ADS 705 dantų pasta ir ADS 205 skystis ypač vertinami turint ortodontinius prietaisus, karūnėlių ar tiltų, bei kraujuojančių dantenų profilaktikai.

Gydymas.

Curasept ADS 712 dantų pasta ir ADS 212, bei ADS 220 skalikliai nepralenkiami parodontozės gydymui, po odontologinių bei chirurginių intervencijų, danties traukimo, bei ūmaus ar užsitęsusio gingivito gydymui.