Profesionali burnos higiena

Profesionali burnos higiena, dantų ir dantenų ligų profilaktika.Nuo mažens žinome, kad dantis būtina valyti dantų šepetėliu ir pasta mažiausiai du kartus per dieną. Visgi, norint išlaikyti puikią burnos sveikatą, to nepakanka

Burnos sveikata – tai sveikos dantenos bei sveiki dantys. Profesionali burnos higiena padeda išlaikyti dantenas ir dantis sveikus.

 Dantenų ligas sukelia bakterijos, kurios dažniausiai kaupiasi dantų paviršiaus vagelėse arba dantenų vagelėje. Kasdien kruopščiai valydami dantis, paliekame nemažai mikroorganizmų ir nedideles, mikronines apnašų sankaupas, kurios vėliau tampa idealia terpe bakterijų ir jų veiklos produktų adhezijai. Mikroorganizmų veiklos pasekmės – dantų ir dantenų ligos. Šių nemalonumų galima išvengti pastoviai atliekant profesionalią burnos higieną bei reguliariai kokybiškai valant dantis.

 Profesionalią burnos higieną rekomenduojama atlikti vidutiniškai kas pusmetį, tačiau burnos higienistas Jums nustatys individualius profesionalios burnos higienos kursų dažnius.

 Burnos higienistas gali būti pirmasis žmogus, kuris susitiks su Jūsų mažyliu. Ne tik gydytojas odontologas, bet ir burnos higienistas Jus gali išmokyti prižiūrėti vaiko dantukus, gali padengti pirmųjų nuolatinių dantų vageles silantais ir pastoviai prižiūrėti Jūsų vaiko burnos būklę.

 Burnos higienistas įvertina ir suaugusiojo esamus burnos higienos įgūdžius ir padeda suformuoti naujus, kontroliuoja ir stebi, kaip Jums sekasi.

 

 

 

 

Burnos higienistas atlieka dantų balinimą. Prieš atlikdami dantų balinimą, turėtumėte pasitarti su burnos higienistu apie galimą riziką, jis Jums paaiškins apie individualios burnos higienos svarbą bei pokyčius, kuomet dantys išbalinti.

 

 

Burnos irigatorius WaterPik Ultra WP-100

 

 

WaterPik Ultra - tai naujausia čiurkšlinė dantų valymo technologija,siūlanti moderniausias charakteristikas.

Moksliniai tyrimai parodė, kad daugeliui žmonių paprasto dantų valymo ir tarpdančių siūlo naudojimo nepakanka, kad dantys liktų sveiki.

Burnos irigatorius, pašalindamas maisto likučius ir likusį apnašą iš tolimiausių burnos vietų, iš tarpdančių, po tiltais, protezais, implantais, padeda atlikti kasdienį burnos valymą. Dantų šepetėlis šių sričių nepasiekia, o seilės nepakankamai jas išplauna. Dėl šios priežasties optimaliai burnos higienai yra rekomenduojamas burnos irigatorius, nes jis išplauna bakterijas sudarančias apnašas ir sutrikdo bakterijų augimui palankias sąlygas.

WaterPik sistema duoda gerą valymo, masažo ir dantenų stimuliavimo efektą.

 

Burnos irigatorių galite įsigyti mūsų klinikoje.