Estetinis plombavimas - dantų laminatės

 

COMPONEER™

 

Kompozitinių venyrų sistema tiesioginėms restauracijoms

 

Naujoviškas ir stebinančiai paprastas priekinių dantų restauravimas

COMPONEER yra polimerizuoti, iš nano-hibridinio kompozito emalio paruošti apvalkalai, kurie leidžia suderinti tiesiogines restauracijos kompozitu ir laboratorijoje gamintų venyrų privalumus. Tai pirma tobula sistema, leidžianti stebinančiai paprastai restauruoti priekinius dantis, naudojant pritaikomus kompozitinius apvalkalus.

COMPONEER venyrai gaminami įvairių dydžių, juos paprasta naudoti tiek vieno danties, tiek visos priekinių dantų srities restauravimui. Ilgai trunkantis anatomines formos modeliavimas ir sudėtingas šlifavimas nebereikalingi. COMPONEER, naudojant kompozitą, lengvai koreguojamas ir pritaikomas individualiems poreikiams.

Šypsena po vieno apsilankymo

Su COMPONEER kokybiška estetinė priekinių dantų restauracija gali būti atlikta vieno vizito metu. Iki šiol odontologai galėjo rinktis tik tiesiogines kompozitines restauracijas arba netiesioginiu būdu gaminamus venyrus. Tiesioginė kompozitiniu venyrų sistema suteikia naujas ir įdomias pasirinkimo galimybes bei atveria naujas ekonomines perspektyvas ir odontologams, ir pacientams. Pacientams natūraliai atrodanti ir estetiška šypsena gali būti sukurta vieno vizito metu, po kurio jis galės išeiti su nauja šypsena.

Privalumai pacientui:

• gražūs dantys po vieno apsilankymo

• minimalus sveikos danties medžiagos pašalinimas

• sumažintas procedūros sukeliamas stresas

• individualūs sprendimai

• aukšta restauracijos paviršiaus ir kraštų kokybė

• ekonomiškiau už netiesioginės restauracijos metodus