Dantų protezavimas

 

Esant dideliems dantų eilių defektams, neestetiškai šypsenai, sutrikusiai kramtymo funkcijai dėl dalies ar visų danties netekimo, dažniausiai viena geriausių išeičių – dantų protezavimas.

Mes siūlome pačius įvairiausius protezavimo būdus, naudojame pačias naujausias ir laiko patikrintas medžiagas. Atstatome daliniius dantų eilių defektus įvairios konstrukcijos protezus pagal Jūsų pageidavimą ir realias galimybes: pavieniais vainikėliais, tiltais, išimamais lanko atraminiais protezais, išimamais daliniais ir pilnais plokšteliniais protezais.

Bedančiams žandikauliams siūlome naujos kartos išimamus protezus, gaminamus iš naujos kartos lanksčios plastmasės arba išimamus / neišimamus protezus, fiksuotus ant implantų.

 

Viena naujausių, estetiškiausių medžiagų, naudojamų šiuolaikinėje odontologijoje neišimamiems protezams gaminti – cirkonio oksido keramika. Ši medžiaga – puikus sprendimas, atliekant restauracijas estetinėje zonoje, norint išvengti tamsaus dantenų kontūro. Savo tvirtumu cirkonio oksidos keramikos vainikėliai prilygsta metalokeramikos vainikėliams, ir dažnai yra daug estetiškesni už minėtuosius. Be to, implantų atramos taip pat gali būti gaminamos ir cirkonio oksido. Tai taip pat garantuoja geresnį estetinį rezultatą, o tai reiškia – gražesnę šypseną.

 

Siūlome ir laiko patikrintas medžiagas neišimamų protezų gamybai – metalo keramiką, bemetalę keramiką bei tauriųjų metalų lydinius. Kiekviena šių medžiagų yra tvirta ir tinkama protezavimui, jei parinkta pagal konkrečias indikacijas konkrečiam pacientui.

Kai kuriais atvejais nėra reikalingas toks invazyvus dantų protezavimas. Jei danties vainikas nėra labai smarkiai suiręs, tačiau danties plombavimas gali būti neefektyvus ar nekokybiškais, arba pacientui reikalaujant, siūlome atstatyti prarastus danties audinius keramikiniais arba komozitiniais įklotais ar užklotais.

 

Mūsų klinikos tikslas – atlikti kokybišką darbą, kuriuo Jūs galėtumėte džiaugtis ne vienerius metus. Tokį rezultatą galime gauti tik komandinio darbo dėka. Dažnai, kai paciento dantis reikia protezuoti, prireikia terapinio, endodontologinio, periodontologinio ar chiruginio gydymo. Mes Jums siūlome platų paslaugų spektrą ir visapusiškas gydytojų konsultacijas, po kurių galėsime sudaryti individualų gydymo planą ir kokybišką estetinę bei funkcinę Jūsų šypsenos korekciją.