Kontaktai:

Kęstučio g. 79-7, Kaunas LT-44299
Tel.: 8 37 79 76 68
Mob.: 8 682 10405
El. paštas: info@gerasodontologas.lt

Darbo laikas:

I - V 8:00-19:00
Apie neatvykimą prašome informuoti iš anksto.
 

Keistenybės

33 metus trukusio skausmo priežastis – ausyje išdygęs dantis

 

Daugiau nei 30 metų Stephenas Hirstas jautė nuolatinį skausmą ausyje ir buvo dalinai kurčias. Tačiau visa tai jau praeitis, nes gydytojai buvusio kalnakasio ausyje rado įstrigusį dantį. Dabar vyras gali ramiai miegoti, nes jo nebekankina nuolatiniai galvos skausmai. Medikams išlieka paslaptis, kaip dantis įstrigo 47 metų amžiaus vyro ausies kanale.

Pirmą kartą skausmu dešinėje ausyje vyras nusiskundė dar būdamas paaugliu, tačiau apsilankius ligoninėje skausmo priežastis nebuvo aptikta.

 

S. Hirstas sakė: „Niežėjimas ir skausmas ausyje mane kankino nuo 14 metų. Skausmas vis nepraeidavo ir aš negalėdavau susikoncentruoti. Ausį turėdavau užkimšti vilnos ir vatos kaiščiais ir vartoti antibiotikus, nes nuolatos pasigaudavau infekciją. Kartais sėdėdavau ir daužydavau savo galvą į sieną, nes skausmas buvo nepakenčiamas. Jis buvo aštrus ir nepraeinantis.

 

Nuolatos kreipdavausi į gydytojus, tačiau niekas taip ir neatrado skausmo priežasties. Galiausiai aš kreipiausi į „Royal Hallamshire“ ligoninę Šefilde, Anglijoje. Ausų ir nosies gydytoja zondu patikrino visą ausies kanalą ir pincetu kažką ištraukė. Iš pradžių ji nieko nesakė, tik stovėjo netekusi amo. Tada ji manęs paklausė, ar pastaruoju metu aš nepamečiau danties. Atsakiau, kad dantų nebeturiu jau daugybę metų. Ji man parodė, kad iš ausies ištraukė dantį. Gydytoja sakė, kad per 20 darbo metų nėra mačiusi nieko panašaus. Aš iš pradžių nepatikėjau, kad tai dantis, nes jis buvo labai mažas.“

 

S. Hirstas iš Šefildo yra dviejų vaikų tėvas. Jis prieš 15 metų nustojo dirbti kalnakasiu dėl ausies keliamo skausmo. Vyras sakė: „Gydytojai mano, kad vaikystėje dantį pats įstūmiau sau į ausį, tačiau aš taip nemanau. Seniai mokykloje supausi tarp dviejų suolų ir nukritau. Stipriai susimušiau dešinę ausį. Manau, kad dantis ausyje galėjo atsidurti būtent tada.“

 

Vyras ištrauktą dantį pasiliko kaip suvenyrą. S. Hirstas sako: „Dešine savo ausimi aš beveik nieko negirdžiu, nes ausies būgnelis yra pažeistas. Tačiau skausmas dingo ir tai yra nuostabu.“43 metų žmona Denise sako: „Stephenas vis pasigaudavo ausies infekciją ir užsikrėsdavo visą tą laiką, kiek aš jį pažįstu. Nuostabu, kad po šitiek metų jis pagijo. Tai neįtikėtina istorija.“

Informacijos šaltinis Alfa.lt

33 metus trukusio skausmo priežastis - ausyje išdygęs dantis

 

Seniau naudoti stomatologų įrankiai     

 

Visi gerai žino, ką reiškia vaikui nueiti pas odontologą (stomatologą).

Šiais laikais odontologija pažengė labai toli ir mes praktiškai nejaučiame jokio skausmo, net kai atliekama žandikaulio operacija, tačiau tai jau liečia chirurgiją. Aš siūlau pasigrožėti, kokius įrankius dantims gydyti naudojo seniau.

Po tokių vaizdų Jūs tikrai džiaugsitės, kad gyvenate dabar, o ne Viduramžiais arba Naujaisiais laikais. Taigi Jūsų dėmesiui, gerbiamieji, seniau naudoti odontologų (stomatologų) įrankiai.

Štai su tokiais įrankiais Jums tektų susidurti, jeigu gyventumėte ne šiandien, o gerokai anksčiau! Seniau naudoti odontologų (stomatologų) įrankiai tikrai baugina, tačiau šiais laikais medicina yra mūsų pusėje!

 
Skaitykite daugiau: http://www.alfa.lt/straipsnis/11387673/Seniau.naudoti.stomatologu.irankiai=2011-05-21_06-00/#ixzz1squz503w

 

 

25-erių metų vaikinui, kuris per dieną išgerdavo 8 litrus „Coca Cola“, iškrito visi dantys

Viljamas Kenevelis – gazuotų gėrimų narkomanas iš Australijos. Kitaip šio vaikino pavadinti neįmanoma, nes jis per dieną išgerdavo apie 8 litrus „Coca Cola“. Tačiau dabar kenčia nuo pasekmių – vaikinui, kuriam dar tik 25 metai, iškrito VISI dantys, rašo dailymail.co.uk.

Odontologai ne kartą Viljamą perspėjo, kad jo polinkis „Coca Cola“ gėrimui yra ligotas ir labai kenkia jo dantų būklei. Žinoma, vaikinas į įspėjimus nereagavo rimtai, todėl dabar, būdamas 25 metų, „džiaugiasi“ dantų protezais.

Daugiau skaitykite: http://www.ekodiena.lt/25-eriu-metu-vaikinui-kuris-per-diena-isgerdavo-8-litrus-coca-cola-iskrito-visi-dantys/